“Piegāju, kad viņš jau gulēja.” Aculiecinieki stāsta par traģēdiju Saldū, kurā dzīvību zaudēja skrejriteņa vadītājs

Trešdien, 13. novembrī, Saldū kāds 39 gadus vecs vīrietis devās ceļā ar savu elektrisko skūteri, taču kāds automašīnas vadītājs viņu nepamanīja un notrieca. Vīrietis guva letālas traumas.

2019. gada 14. novembrī 21:56

Elektriskā skrejriteņa vadītājs ap plkst. 14.00 braucis virzienā no Saldus uz Kuldīgu. Kad vīrietis tuvojās “Saldus ceļinieka” uzņēmuma teritorijai, no stāvlaukuma izbrauca kāds iestādes darbinieks, vadot ceļu remontdarbu furgonu “Fiat”. Abi transportlīdzekļi spēcīgi sadūrās. Viens no uzņēmuma kolēģiem izdzirdēja troksni un skrēja uz notikuma vietu. Viņš skaidro, ka skrejriteņus ceļu satiksmē ir grūti pamanīt, un tāpēc noticis negadījums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es piegāju, kad viņš jau gulēja. Viņi brauc bez atstarotāja, bez nekā – ne viņiem numuru, ne “uguņu”. Nekā. Viņš ieskrēja viņam sānā,” stāsta uzņēmuma darbinieks.

39 gadus vecais skrejriteņa vadītājs tika nāvējoši ievainots. Ieradās mediķi, bet vīrieša dzīvību glābt neizdevās. Ņemot vērā, ka transportlīdzekļiem, izbraucot no blakus teritorijas, vienmēr jāpārliecinās par drošību uz galvenā ceļa, vietējie sliecas domāt, ka neuzmanīgs bijis furgona vadītājs, nevis skrejriteņa stūrētājs.

Tikmēr kāds cits “Saldus ceļinieka” darbinieks spriež, ka traģiskais negadījums noticis nelaimīgu apstākļu sakritības dēļ, tāpēc vainot nevienu nevarot.

“Tāds braucamais, viņu nevar normāli apturēt, viņi ļoti ātri brauc, nav tā izstrādāts, lai brauktu pa šoseju, tādēļ bīstami arī pašam braucējam,” saka uzņēmuma darbinieks.

Tuvinieki un draugi ceļa malā izlikuši kapu sveces, lai pieminētu mirušo. Policija joprojām kriminālprocesa ietvaros skaidro, kurš no braucējiem nav ievērojis noteikumus un komentārus pagaidām nevēlas sniegt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm