tv3.lv

Pieķer reibumā pie stūres ar “baltajām tiesībām”; vadītājs taisnojas, – vēlējies doties tikai uz veikalu

Kāds autovadītājs sēdies pie stūres reibumā un gandrīz saskrējās ar policijas patruļas auto, taču braukšanu alkoholisko dzērienu ietekmē neuzskata par lielu pārkāpumu, jo kā attaisnojumu min vēlmi doties tikai uz veikalu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 1. oktobrī 21:11

Ap četriem pēcpusdienā viena no Reģionālās pašvaldības policijas ekipāžām izbraukusi no bāzes un devusies patruļā. Un par lielu pārsteigumu policistiem, tikai pārsimts metru attālumā no iecirkņa vīriem jau atradies pirmais darbs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī “Volvo” stūrētājs centies ignorēt policistu skatienus un mēģinājis mierīgi turpināt ceļu, vīri veikli apgriezuši auto un devušies pakaļ spēkratam. Gabaliņu tālāk to apturot, atklājies, ka inspektori nav pārskatījušies, jo gan pie stūres sēdošais vīrietis, gan viņa blakussēdētājs bija acīmredzami piedzērušies. Arī autovadītāja apliecības braucējam neesot bijis – vien “baltās tiesības”.

Pats dzērājšoferis braukšanu alkoholisko dzērienu ietekmē neuzskata par lielu pārkāpumu, jo kā attaisnojumu min vēlmi doties tikai uz veikalu.

Ņemot vērā šo veikumu, pārkāpējs arī turpmākos gadus var nesapņot par legālu auto vadīšanu, jo papildus ārkārtīgi nepatīkamajām soda sankcijām un četros ciparos rakstāmajām soda naudām vīrietim uz vairākiem gadiem tiks piemērots liegums iegūt autovadītāja apliecību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm