Piezvanīja un teica, ka draugs ir nosities; auto “sacensībās” Skultes pusē dzīvību zaudē jauns vīrietis

Brīvdienās nosvinējis draugu kāzas, kāds jauns vīrietis Skultes pusē bija plānojis doties mājās un kārtīgi atpūsties, taču viņa draugi piedāvāja turpināt izklaides. Vīriešu kompānija, vadot katrs savu automašīnu, uz vietējā lielceļa sarīkoja sacīkstes, vēl atrodoties alkohola reibumā. Nespējot novaldīt “BMW” spēkratu, viens no vīriešiem avarēja un zaudēja dzīvību.

2019. gada 5. augustā 21:05

Svētdien tumsas aizsegā vairāki automašīnu vadītāji netālu no Mandegu ciema, Skultes pusē, bija sarīkojuši sacensības. Daži no viņiem brauca reibumā. Lielā ātrumā traucoties pa asfaltēto ceļu, viens no viņiem, aptuveni 25 gadus vecs vīrietis, sēžot pie sava “BMW” spēkrata stūres, veica liktenīgu pagriezienu, pēc kura automašīnu novaldīt vairs nebija iespējams. Tā nobrauca no ceļa un rikošetā atsitās pret vairākiem kokiem. “BMW” tika sadragāts, un tā vadītājs gāja bojā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apkārtējie apgalvo, ka citi sacensību dalībnieki, ieraudzījuši šausminošo avāriju, notikuma vietu pameta uz karstām pēdām un tā arī neatgriezās. Bojāgājušā puiša draugi notikušajā vaino bēdzējus, jo viņi esot pierunājuši “BMW” vadītāju piedalīties bīstamajā spēlē.

Blakus mājās dzīvojošie apgalvo, ka jaunais vīrietis diezgan bieži braucis agresīvi. Ik dienu bija dzirdamas gāzēšanas skaņas gar logiem, kas vēstīja par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu.

Operatīvo dienestu automašīnas notikuma vietā uzkavējās vairākas stundas. Lai sapluinīto spēkratu un tā detaļas izvilktu no grāvja, talkā nāca arī ugunsdzēsēju brigādes. Policija nozīmējusi ekspertīzes, lai noskaidrotu, vai “BMW” vadītājs patiešām braucis dzērumā. Pagaidām nav arī zināms, kāds bijis vīrieša izvēlētais braukšanas ātrums.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm