tv3.lv

Pļavniekos pakaļdzīšanās dēļ tiek apdraudēta apkārtējo dzīvība

Rudens ielā ”Mazda” braucējs ietriecās stāvošā spēkratā, taču vēl bija spējīgs turpināt mukšanu, pie sarkanās luksofora gaismas izgriežoties uz Keldiša ielu, atkārtoti attīstīja ātrumu virs 100 kilometriem stundā.

“Viņš pat nedaudz palidoja virs braucamās daļas. Viss šis piedzīvojums beidzās, kad priekšā brauca persona, kas traucēja viņam kustību,” norāda policijā.

Šofera rīcība traucēt bēdzējam turpināt ceļu uz priekšu bija apzināta. Ar savu ”Peugeot” auto, ”Mazdu” bloķēja Ananthans, taču brīdi vēlāk pārkāpējs ietriecās šķērslī: “Es redzēju, ka mašīna ietriecas manā mašīnā. Šajā valstī, ja notiek negadījums, tad nekavējoties ir jāstājas. Es apturēju savu automašīnu ceļa vidū. Vīrietis, kas ar savu mašīnu ietriecās manā no aizmugures, uzsāka bēgšanu ar kājām, viņš bēga no policijas.”

Skriešus vajātais paspēja pazust vienā no daudzstāvu namiem Keldiša ielā, bet palīdzīgu roku likumsargiem sniedza liecinieki, norādot konkrētu kāpņutelpu, kur vīrietis ieskrēja. Beigās vienā no stāviem, slēpjoties aiz atkritumu vada caurules, vīrietis atrasts un sekmīgi aizturēts. Pēc sprinta, jau ievietots aizturēto nodalījumā, pārkāpējs aizmiga. Pēcāk policistu pavadībā vīrieti aizveda uz reibuma noteikšanas ekspertīzi.

Kopumā pret ”Mazda” stūrētāju pašlaik ierosinātas septiņas administratīvās lietvedības, tostarp braukšanu bez tehniskās apskates, ātruma pārsniegšanu, negadījumu izraisīšanu un nepakļaušanos likumsargiem. Uzsākts arī kriminālprocess par braukšanu apreibinošu vielu ietekmē un bez autovadītāja tiesībām.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm