Saturs turpinās pēc reklāmas

Pļavnieku avārijā mirušās meitenes tēvs uzskata, ka jāatbild ne tikai šoferim, bet visiem, kuri atradās automašīnā

Pagājušās nedēļas nogalē Pļavniekos notika traģisks atgadījums, kur dzērājšofera vadīts auto uz gājēju pārejas uzbrauca virsū trīs cilvēkiem – ģimenei. Astoņus gadus vecā meitene vēlāk mirusi slimnīcā.

13. janvārī 20:45

TV3 raidījuma “Degpunktā” komandai izdevās aprunāties ar bojāgājušās meitenes tēvu, kas piekrita runāt, lai smago situāciju neatstātu novārtā un panāktu, lai vainīgie saņemtu atbilstošu sodu par savu neprātu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Traģiskais negadījums Saharova ielā notika pagājušās nedēļas nogalē, bet par astoņus gadus vecās skolnieces Emīlijas bojāeju kļuva zināms tikai šīs nedēļas sākumā, kad ārsti atzina par bezcerīgu tālāko cīņu par bērna dzīvību.

Meitenes sirds vēl pukstēja, bet galvas smadzenes bija cietušas pārāk smagi. Skaudrās ziņas par bērna bojāeju šķiet emocionāli skārušas katru, kas seko notikumu attīstībai portālos vai dzīvo tuvumā traģēdijas vietai.

Ziedu un sveču daudzums, ko noliek bojāgājušās meitenes ģimenes locekļi, draugi un vienkārši līdzjūtīgi ļaudis, ar katru dienu dubultojas. Šodien, lai pieminētu Emīliju, notikuma vietu apmeklēja viņas klasesbiedri – Rīgas 92. vidusskolas audzēkņi. Meitenes tēvs, ar kuru izdevās aprunāties telefoniski, joprojām ir dziļās sērās un satriekts. Viņš cer, ka vainīgos necilvēkus, kuri izdarījuši neatgriezenisku kļūdu, sodīs atbilstoši.

“Es uzskatu, ka mūsu tiesu sistēmai ir jāparāda savs raksturs šajā situācijā. Lai mūsu likumdevēji padomā. Man ir grūti spriest, es neesmu likumdevējs, nepārzinu likumus tik perfekti, bet šķiet, ka šajā situācijā jāatbild ne tikai šoferim, bet arī visiem, kas atradās automašīnā.” uzsver tēvs.

“Kriminālatbildībai jābūt visiem, kuri tajā brīdī atradās automašīnā. Visiem, jo pieejot klāt vienam un otram, kas sēdēja blakus – viņš arī bija dzēris. Ja mēs izskatām mūsu situāciju, jāatbild visiem, kas bija automašīnā, jo ir cietuši trīs cilvēki. Man vēl ir sievasmāte slimnīcā. Tik lauztas kājas es esmu redzējis tikai filmās,” stāsta bojāgājušās meitenes tēvs.

Cietusī ģimene aicina līdzcilvēkus ziedot asinis, lai palīdzētu smagā stāvoklī esošajai vecmammai. Valsts asinsdonoru centra mājaslapā atrodama gan kontaktinformācija, gan pieņemšanas laiki, turklāt ir pieejams bezmaksas tālrunis (80000003) donoriem, kur var saņemt visu nepieciešamo informāciju par iespējām palīdzēt.

Pagaidām būtisku jaunumu, ko likumsargi varētu publiski atklāt, šajā lietā nav, bet izmeklēšana turpinās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas