Policija Andrejsalā par agresīvu uzvedību pret savu dēlu aiztur iereibušu vīrieti

Otrdien, 17. janvārī, neilgi pirms pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no 13 gadus veca zēna, kurš skaidroja, ka Andrejsalā viņa tēvs konfliktē un uzvedas agresīvi. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Ziemeļu pārvaldes autopatruļa.

18. janvārī 19:02

Ierodoties notikuma vietā, zvanot pie dzīvokļa durvīm, likumsargiem durvis neviens neatvēra, taču aiz durvīm bija dzirdama agresīva vīrieša balss, kurš teicās, ka durvis nevienam vaļā nevērs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc ilgas klauvēšanas vīrietis tomēr piekāpās un atvēra dzīvokļa durvis.

Ieejot dzīvoklī, policisti sastapa 38 gadus vecu vīrieti, kurš bija agresīvi noskaņots, kā arī istabā atradās 55 gadus veca sieviete un 13 gadus vecs jaunietis. Noskaidrojās, ka sieviete ir agresīvā vīrieša māte un zēns ir viņa dēls.

Sieviete satraukta skaidroja, ka viņas dēls, pārnācis mājās, sāka prasīt naudu savam 13 gadīgajam dēlam, lai nopirktu alkoholu, taču pēc atteikuma kļuva agresīvs un sāka žņaugt jaunieti, pēc kā zēns ieskrējis tualetē un zvanījis policijai.

Arī jaunietis apliecināja vecmammas teikto un sacīja, ka viņam ir bail no sava tēva.

Ņemot vērā žņaugšanas faktu, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kura piedāvāja nogādāt zēnu medicīnas iestādē, taču viņš no hospitalizācijas atteicās.

Tika pieņems lēmums par varmākas nošķiršanu, pēc kā kārtības sargi agresoru nogādāja policijas iecirknī, kur viņam alkohola koncentrācijas pārbaudē uzrādīja vairāk nekā divu promiļu reibumu.

Informācija par notikušo izvērtēšanai nodota arī sociālajam dienestam un Rīgas bāriņtiesai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm