tv3.lv

Policija aptur sievieti pie auto stūres gandrīz piecu promiļu reibumā

Kāda sieviete pamatīgi pārsteigusi policistus, sēžoties pie automašīnas stūres gandrīz piecu promiļu reibumā – kondīcijā, kas varētu būt savienojama tikai ar dziļu miegu, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 21. aprīlī 22:20

Darbdienas pēcpusdienā viena no galvaspilsētas policijas ekipāžām, patrulējot klusā Kurzemes pārvaldes teritorijas nostūrī, ievērojuši nokritušo koku, kas bija pilnībā aizšķērsojis kādu nomaļu ceļu. Tāpēc vīri par redzēto ziņojuši ugunsdzēsējiem, kas drīz vien ieradušies palīgā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Glābēji ķērušies pie motorzāģiem, un drīz vien ceļš jau bija gandrīz atbrīvots, kad pēkšņi vīriem nācies pamest iesāktos papīra darbus.

“Brīdī, kad ugunsdzēsēji strādāja, vīri ieraudzīja ļoti nepārliecinoši, strauji mainot braukšanas virzienu pa ceļu, braucošu mašīnu, kas deva pamatu domāt, ka pie stūres atrodas vadītājs kaut kādu [apreibinošo] vielu iespaidā,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes pārstāvis Romāns Kozlinskis.

Autovadītāja aicināta apstāties. Rīgas pašvaldības policijas darbinieki aicināja sievieti uzrādīt autovadītājas apliecību un mašīnas tehnisko pasi. Sieviete norādījusi, ka viņai nekā no tā neesot.

“Darbinieki pienāca klāt un ieraudzīja, ka pie stūres atrodas sieviete, par kuru pēc ārējām pazīmēm varēja saprast, ka viņa ir diezgan pamatīgā alkohola reibumā. Sieviete runāja ļoti nesakarīgi, izmantoja savā leksikā nepieklājīgus vārdus. Uz jautājumu par dokumentu esamību sieviete pateica, ka viņai nekā līdzi neesot, ka it kā viss esot mājās. Taču, veicot datubāzē pārbaudi, konstatēts, ka sievietei nav autovadītāja apliecības – tās termiņš bija beidzies un uz notikuma vietu izsaukti ceļu policijas darbinieki,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes pārstāvis Romāns Kozlinskis.

“Hondas” vadītāja aizturēta un nonākusi aiz policijas busiņa restēm, savukārt ugunsdzēsēji tikmēr bija pabeiguši savu uzdevumu un ziņojuši, ka dodas prom.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īsi pēc tam aizturētā nonākusi ceļu policistu rokās, kas pārkāpējai veikuši arī alkohola testu. Tā rezultāti pārsteiguši pat pieredzējušus kārtības sargus.

“Viņas asinīs bija 4,67 promiles alkohola, kas ir ļoti, ļoti liels reibums pat vīrietim, kas pārvietojas ar kājām. Braukšana pie stūres šādā reibumā varētu izraisīt problēmas ne tikai apkārtējiem, bet arī pašai braucējai. Viņa varētu pēkšņi ieraudzīt trešo ceļu un iebraukt kādā kokā vai citā automašīnā. Protams, ka Valsts policija uzsākusi Administratīvo procesu un, iespējams, tiks uzsākts Kriminālprocess, jo sieviete braukusi bez autovadītāja apliecības un reibumā,” teica likumsargs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm