tv3.lv

Policija Ķengaragā aptur aizdomīgu šoferi un zem viņa auto atrod trīs šķietami tikko izmestas šļirces

Pusdienlaikā Rīgā, Ķengaragā, likumsargi apstādinājuši auto, kuru, iespējams, vadījis vīrietis, esot narkotisko vielu iespaidā. Šofera aizturēšana noritējusi visai vērienīgi, bloķējot spēkrata ceļu.

2020. gada 29. decembrī 21:26

Zilajai ”Škoda Fabia” automašīnai kāds autovadītājs sekoja no Dzelzavas ielas Purvciemā. Uzmanību minētais braucamrīks piesaistīja, jo nepārliecinoši turējās uz ceļa un tika izpildīti vairāki bīstami manevri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aculiecinieks, turoties “Škodai” aizmugurē, paralēli par savādo šoferi ziņoja likumsargiem. No Dārzciema ielas, cauri Slāvu rotācijas aplim, ”Škoda” uzbrauca uz Dienvidu tilta, bet jau pēc brīža nogriezās Maskavas ielas virzienā. Netālu no Ķengaraga tirgus aizdomīgo šoferi jau panāca likumsargi. Vadītājs policistu pacietību nolēma nepārbaudīt un uzreiz samazināja ātrumu, līdz apstājās ceļmalā.

Kā norāda policijā, tad varēja redzēt, ka autovadītājs neorientējas apkārtējā vidē. Tāpat likumsargi saņēmuši ziņu, ka, iespējams, tieši šis šoferis izraisījis avāriju Dzelzavas ielā un pametis notikuma vietu.

Veicot auto apskati zem spēkrata, uz brauktuves likumsargi atrada trīs šļirces, kas nebija salauztas un, visticamāk, tieši apturēšanas brīdī tur nobēdzinātas. Uzietie medicīniskie piederumi, kā arī paša ”Škoda” vadītāja uzvedība bija par iemeslu vīrieti aizturēt un paaicināt iekāpt dienesta auto.

Tā kā uz vietas noteikt, vai ir lietotas narkotikas, nav iespējams, šoferis nogādāts uz medicīnas iestādi ekspertīžu veikšanai. Tomēr jau šobrīd zināms, ka aizturētais vīrietis pie mašīnas stūres bija sēdies bez autovadītāja apliecības, un, ja ekspertīze viņa asinīs noteiks kādu no aizliegtajām vielām, tiks uzsākts kriminālprocess.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm