Policija kuplā skaitā: nama pagalmā Ziepniekkalnā “sašņorē” likumpārkāpēju

Rīgā, Ziepniekkalna mikrorajonā, kādu nakti vienā no namu pagalmiem sabrauca policisti kuplā skaitā, lai aizturētu kādu likumpārkāpēju. Vīrietim šķiet, ka viņi dzirdējuši arī šāvienus, vēsta “Degpunktā”.

Aculiecinieka ap trijiem naktī uzņemtajā video redzams, ka kādu personu “šņorē” trīs policijas ekipāžas.

Ziepniekkalna iedzīvotāji vienā no daudzstāvu namu pagalmiem Valdeķu ielā nakts vidū kļuva par aculieciniekiem kāda cilvēka aizturēšanai. Vietējo uzmanību piesaistīja spilgtās bākugunis, kas atspīdēja logos, un nepatīkami trokšņi, kas radīja satraukumu par notiekošo.

aculiecinieks

“Tas bija jocīgi, jo nakts, pagalmi, un viņi iebrauca ar sirēnām. Visus pamodināja laikam. Tur bija cilvēks, viņi piegāja pie viņa un sāka kaut ko ar viņu runāt un celt kājās. Piebrauca vēl viena policijas mašīna, pēc tam vēl viena. “Iekrāva” cilvēku, un viss. Stāvēja kādu pusstundu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Kaspars vēroja izrādi pagalmā pa astotā stāva logu un bija neizpratnē, kas tad tur īsti notiek.

Kaspars
aculiecinieks

“Kaut kādas sievietes tur spiedza un bļāva, un kas tur bija. Kaut ko viņi tur ņēmās. Pēc tam piebrauca vēl viena mašīna, tur kaut kādi “džeki” izlēca ārā, izšāva, viens šāviens bija. Mana draudzene arī uzreiz vaicāja, kas tad tur tagad šaudās? Viens šāviens tikai bija, un viss. “Sašņorēja” to, bet tā es arī nesapratu, vai to sievieti vai vīrieti viņi iebāza tai būrī iekšā, es nesapratu.”

Likumsargi ziņo, ka aizturēts tika “Volvo” vadītājs, kurš bija pamanīts rajonā braucam ar pārlieku lielu ātrumu, bet uz policistu aicinājumiem apstāties nereaģēja. Tika piesaistīti papildspēki, beigu beigās pārkāpējs noķerts iekšpagalmos. Viņam konstatēts alkohola reibums – divas promiles. Stūrētājs arī nebija ieguvis autovadītāja tiesības.

Līna Bagdone
Valsts policijas pārstāve

“”Volvo” vadītājs tika aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā. Valsts policija par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu, bet par braukšanu alkohola reibumā un bez tiesībām ir uzsākts kriminālprocess, kurš jau ir paātrinātā kārtībā nodots prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.”

Šaudīšanās faktu gan likumsargi neapstiprina, uzsverot, ka, iespējams, cilvēki pārpratuši, jo aizturēšanas brīdī rajonā ir notikusi uguņošana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm