“Porsche” vadītāja, iespējams, bez tiesībām uz Vanšu tilta izraisa avāriju un aizbēg

Pirmdien, 18. septembrī, “Porsche” automašīna uz Vanšu tilta izraisījusi sadursmi ar “Toyota” spēkratu. Pie smalkā auto stūres, iespējams, sēdējusi nepilngadīga persona, kas vēlāk no notikuma vietas aizlaidusies.

19. septembrī 13:55

Sociālajā medijā “Facebook” profilā “sadursme.lv” publicēti kādas sievietes uzņemtie video kadri. Viņa stāsta, ka bijusi ceļā uz mājām, kam izvēlējusies maršrutu pāri Vanšu tiltam. Taču tā pakājē pēkšņi no Citadeles ielas uz tilta, nepārbaudot, vai kāds pa galveno ceļu nebrauc, izskrējusi “Porsche” markas automašīna. “Toyotas” vadītājai vairs nebija iespējams savu spēkratu apturēt, tāpēc starp abiem transportlīdzekļiem notika sadursme.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sanāca tā, ka otrai mašīnai “nošķīlu” sānu,” norāda sadursmē iesaistītā autovadītāja.

Tūliņ pēc tam viņa iebraukusi pirmajā joslā un apstājusies. Abām automašīnām ir apskādēti “sāni”, taču braukšanai tas netraucē, kā dēļ “Toyotas” vadītāja vēlējusies notikušo atrisināt bez liekas kavēšanās – nofotografējusi abu mašīnu bojājumus un aicinājusi otru auto vadītāju rakstīt saskaņoto paziņojumu.

Tajā brīdī sieviete pamanījusi, ka pie “Porsche” stūres sēž gados jauna meitene, kurai blakus sēž draudzene. Neviena nav steigusies no spēkrata izkāpt, kas “Toyota” vadītājai licies aizdomīgi. Pēc tielēšanās “Porsche” šofere gan izkāpusi, taču nav vēlējusies saskaņoto paziņojumu aizpildīt un iet cauri tālākajam procesam.

Galu galā noskaidrojies, ka ne jaunajai sievietei, kas vadījusi smalko auto, ne līdzbraucējai nav autovadītāja tiesību. “Toyota” vadītāja piebilst – viņai nav arī pārliecības, ka abas bija 18 gadus vecas.

Sekojoši sieviete nolēmusi tomēr izsaukt policiju, par ko informējusi arī “Porsche” pasažieres. Jaunās sievietes ar šādu lēmumu nebija mierā un mēģināja otrai negadījumā iesaistītajai pusei piedāvāt citus situācijas atrisinājumus, bet lai likumsargi netiktu izsaukti. Savukārt, noskaidrojot, ka policija jau ir ceļā, smalkā auto vadītāja ar draudzeni aicinājušas “Toyota” šoferi likumsargiem melot par patiesajiem notikuma apstākļiem. Sieviete tam nav piekritusi un uzstājusi uz policijas iesaisti.

Pēc brīža notikuma vietā ieradusies trešā persona un iesēdusies “Porsche” automašīnas vadītāja vietā, pārsēdušās arī meitenes – visi piesprādzējušies un aizbraukuši prom.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm