Vaicāja apkārtējiem – vai ir vērts bēgt? Dzērējšofere izraisa “šmuci” benzīntankā

Pirmdien pie degvielas uzpildes stacijas Siguldā iereibusi autovadītāja izraisīja negadījumu. Sieviete pēc avārijas šoka stāvoklī vēl labu brīdi nespēja noņemt no gāzes pedāļa kāju, bet bija gana nekaunīga, lai vaicātu apkārtējiem – vai ir vērts bēgt?

Rūdolfs ar draugiem pirmdienas vakarā iebrauca paēst Siguldas degvielas uzpildes stacijā “Circle-K” un, stāvot pie ēkas, pamanīja teritorijā iebraucam “Seat” spēkratu. Pie stūres sēdēja sieviete, un bija acīmredzams, ka savaldīt savu braucamrīku viņai visai labi neizdodas. Apkārtējie vēroja, ko sieviete darīs, bet turpmāko notikuma attīstību gan nebija iedomājušies.

“Sieviete iegriezās pie sūkņiem, gandrīz trāpot citam “BMW”. Pēc tam viņa sāka braukt uz priekšu, laikam vēlējās novietot savu auto blakus manai mašīnai, bet, tā kā viņa bija dzērumā, acīmredzot nespēja to adekvāti izvērtēt un ar pilnu gāzi trāpīja manā mašīnā, kā rezultātā ar inerci tā tika iestumta degvielas uzpildes stacijas fasādē,” stāsta sasistā “BMW” īpašnieks Rūdolfs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl pirms divām minūtēm Rūdolfs ar draugiem stāvēja tieši “BMW” priekšā, kā arī uzpildes stacijā pie galdiņiem sēdēja cilvēki. Palaimējās, ka sadursmes brīdī automašīnām pa ceļam neviens negadījās. Pie sievietes pēc negadījuma pieskrēja kāds vīrietis.

“Viņa bija saķērusi galvu, ar kāju uz gāzes pedāļa. Izrāva viņai no aizdedzes atslēgu. Viens no jauniešiem, kas arī tur bija, piegāja pajautāt, vai viņai viss ir kārtībā vai kaut ko vajag. Sieviete esot pajautājusi – vai vēl ir vērts mukt projām? Viņa ir 1959. gadā dzimusi kundze, kura esot pa dienu izdzērusi vienu šampanieša glāzi, bet, atbraucot plkst. 2.00 naktī policijai, viņai bija viena promile alkohola reibuma. (DP: Labs šampanietis.) Tāds kārtīgs,” ironiski izsakās Rūdolfs.

Likumsargi, veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpojamā gaisā, konstatēja, ka automašīnas “Seat” vadītāja atrodas alkohola reibumā, par ko ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Administratīvā pārkāpuma process uzsākts arī par negadījuma izraisīšanu. Rūdolfu siguldieši informējuši, ka sasisto “Seat” no uzpildes stacijas stāvlaukuma otrdienas rītā aizdzinusi pati pārkāpēja, neskatoties uz tiesību neesamību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Circle-K” pārstāvji ziņo, ka šobrīd par negadījumu informēti apdrošinātāji un to, cik lieli materiālie zaudējumi nodarīti, vēl nevar zināt. “Pēc negadījuma stacija bija slēgta apmēram četras stundas, lai varētu novērst tiešos bojājumus un mēs būtu pārliecināti, ka nekādā citā veidā neapdraudēsim mūsu klientus,” pauž “Circle-K Latvija” mazumtirdzniecības tīkla direktors Armands Žubulis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm