“Promiļu rekordists!”; dzērājšoferis piecu promiļu reibumā no policijas cenšas aizmukt peldus

Agrā pēcpusdienā, Stopiņu novada pašvaldības policisti saņēmuši ceļu policijas kolēģu lūgumu pēc palīdzības – Sauriešu karjera apkaimē vizinoties, iespējams, piedzēries vīrietis ar apvidus automašīnu.

2020. gada 20. augustā 21:07

Uz norādīto apkaimi nosūtīta viena no patruļām, taču vīri nav paspējuši nekur tālu tikt, kad meklētais auto pats jau izniris viņu ceļā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekavējoties tika uzsākta pakaļdzīšanās, kas ilga kādu brīdi, jo vadītājs neapstājās, nepakļāvās vairākiem rīkojumiem apstāties. Izbrauca arī cauri Ulbrokai, pēc tam nogriezās uz Dreiliņu pusi,kur zaudēja kontroli pār savu transportlīdzekli,” stāsta Stopiņu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors Jānis Feldmanis.

Agresīvais bēdzējs, nesavaldot spēkratu, iebrauca upē. Vīrietis, meties bēgt peldus, taču pārdomājis pēc policijas brīdinājumiem, ka izmantos elektrošoku.

Nedaudz vēlāk, aizturētais šoferis nonācis Valsts policijas kolēģu rokās, kas pārbaudot personas datus konstatējuši, ka šoferim, nav derīgas autovadītāja apliecības, savukārt alkohola tests atklājis, ka stūrētāja ceļu mēģinājis saskatīt, būdams piecu promiļu reibumā.

Šis veikums, kā arī centieni aizlaisties no policijas un avārijas izraisīšana, gados jaunajam vīrietim garantē vēl daudzus gadus kājāmgājēja statusā, kā arī kriminālprocesu ar visām, no tā izrietošajām sekām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm