tv3.lv

Purvciemā atkal uzdarbojas automašīnu riepu pārdūrējs

Visai nepatīkamu situāciju, uzsākot ikrīta gaitas, piedzīvojuši daži Vaidavas ielas 1. un 2. nama iedzīvotāji. Dodoties pie saviem transportlīdzekļiem, pamanīts, ka spēkratiem pārdurtas riepas.

Apkārtnē dzīvojošie par notikušo ir dzirdējuši, taču šādas huligāniskas izdarības neesot regulāras.

“Jā, zinu par šādiem gadījumiem, esmu dzirdējusi. Precīzāk nezināšu, bet ir novērotas jauniešu kompānijas, iespējams, kādu vielu ietekmē. Purvciems ir viena no vietām, kur policijai vajadzētu pievērst vairāk uzmanības. Ļoti daudz narkomānu, bijuši gadījumi, kad kāpņutelpās apzog vecus cilvēkus,” stāsta Solvita, kas bieži viesojas apkārtnē.

“Stāv automašīna “BMW” un, lūk, tur vēl divas automašīnas, kurām bija pārdurtas riepas. Vairāk neesmu informēts. Nezinu, kas varēja to izdarīt. Nezinu, kas bijis iemesls, tādēļ ka, es domāju, ka viena no problēmām slēpjas tajā, ka pietrūkst stāvvietu. Tas varētu būt tāds viens vienīgais iemesls. Kaut arī, ja mašīna jau stāv, tā arī stāvēs. Grūti pateikt,” spriež mājas apsaimniekotājs Sergejs.

Viņš arī pieļauj, ka notikušais varētu būt huligānisms vai tam kāds apslēpts iemesls, bet tomēr vairāk sliecas pieņemt, ka huligānisms.

Vietējie atceras, ka līdzīgs, bet daudz masveidīgāks riepu duršanas gadījums noticis pirms trim gadiem, arī rudens periodā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm