tv3.lv

Purvciemā uziet zagtu busiņu; spēkrata lietotājs par aizdzīšanas faktu pat nenojauta

Agrā darba dienas rītā Purvciema ielās patrulējošos kārtības sargus pārsteidzis pavisam savāds skats. Aptuveni 150 metru attālumā no policijas iecirkņa ielas vidū bija pamests kāds “VW” busiņš, kas pilnībā bloķēja satiksmi pa nelielo šķērsielu.

RPP Vidzemes pārvaldes pārstāvis Juris Inkins stāsta, ka, pienākot klāt pie transportlīdzekļa, bija redzams, ka tam ir pusatvērts logs un caur pusatvērto logu bija redzams, ka pie priekšējā paneļa zem aizdedzes atslēgas ir norauti vadi, kas likumsargiem radīja, kā vēlāk noskaidrojās, pamatotas aizdomas, ka transportlīdzeklis varētu būt zagts. Taču, pārbaudot attiecīgā transportlīdzekļa datus policijas datubāzē, noskaidrojās, ka tas izsludināts meklēšanā vēl nebija.

Sazināties ar auto saimnieku nebija iespējams, taču, ielūkojoties policijai pieejamajās datubāzēs, noskaidrots, ka auto īpašnieks mitinās salīdzinoši netālu no vietas, kur atrasts braucamrīks.

Transportlīdzekļa īpašnieka dzīvesvietā tika sastapts viņa dēls, kurš tur dzīvo un ikdienā spēkratu izmanto. Vīrietim nebija ne jausmas, ka spēkrats nozagts un vairs neatrodas vietā, kur viņš to atstājis. Tālāk otra ekipāža atveda vīrieti uz notikuma vietu, tika sagaidīta Valsts policija.

Turpmākais darbs un notikušā izmeklēšana uzticēta Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa darbiniekiem, kuri uzsākuši kriminālprocesu un, visticamāk, talkā aicinās arī kriminālistikas ekspertus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm