tv3.lv

Rīgā graustam Matīsa ielā iegruvuši pārsegumi

Naktī uz trešdienu Rīgā graustam Matīsa ielā 54 iegruvuši pārsegumi.

2021. gada 14. aprīlī 22:02

Būve ir katastrofālā stāvoklī jau kopš 2015. gada septembra, kad ēkā izcēlās plašs ugunsgrēks. Neilgi pēc nelaimes – 2016. gadā sākumā – šis divstāvu koka nams tika atzīts par A kategorijas graustu un tā īpašniekiem, kopskaitā septiņiem cilvēkiem, tika uzdots ēkas krāsmatas sakopt, kā arī tika piemērots paaugstināts nekustamā īpašuma nodoklis. Kā redzams, situācija neko daudz nav uzlabojusies, jo pagājušajā naktī namam iegruvuši pārsegumi un nogruvusi daļa ārsienas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī konstrukcijas elementi piezemējušie uz gājēju ietves, šoreiz paveicies un neviens šajā negadījumā nav cietis. Vietējie gan pie šādas postažas acīmredzot jau bija pieraduši.

Trešdien pēc notikušā bija ierobežota tuvākā apkārtne, daļēji slēgta satiksme Matīsa ielā – posmā no Krāsotāju līdz Aleksandra Čaka ielai, un notikuma vietā ieradušies būvniecības eksperti. Kā izrādās, šajā gadā jau lemts, ka ēka jāsakopj piespiedu kārtā, taču grausts tā arī nav spējis sagaidīt kādu reālu rīcību.

Šobrīd tas, kas atlicis no ēkas, tiks nojaukts jau domes spēkiem.

Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāve Baiba Kantiņa gan norāda, ka ēkai ir zināma kultūrvēsturiska vērtībā, līdz ar to, nojaucot namu, tiks ņemti vērā arī Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes darbinieku norādījumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm