tv3.lv

Rīgā kādas sievietes vadīts auto apgāžas uz jumta

Otrdienas, 4. maija, rītā Pārdaugavā pēc divu automašīnu sadursmes viens no spēkratiem nonāca uz jumta, taču, par laimi, negadījumā smagi cietušo nav, vēsta “Degpunktā”.

Iespaidīgais negadījums notika Lielirbes ielā īsi pēc astoņiem no rīta. Pelēkā spēkrata vadītāja, nepamanot, ka priekšā braucošais “Volkswagen” samazina ātrumu un apstājas labajā joslā, bremzēšanu uzsāka par vēlu un ietriecās jau pilnībā apturētajā transportlīdzeklī. Rezultātā sievietes auto apgāzās uz jumta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Volkswagen” vadītājs Mārtiņš stāsta, ka braucis no K. Ulmaņa gatves par Lielirbes ielu, līdz viņam zvanījis telefons. Apstājies malā, ieslēdzis avārijas signālu un pēc apmēram desmit sekundēm jutis stipru sitienu pa automobiļa aizmuguri. Sākumā Mārtiņš nesaprata, kas notiek, tad paskatījās spogulī un ieraudzīja blakus esošu mašīnu uz jumta.

“Ātri izkāpu ārā, pārliecinājos, ka man viss kārtībā. Otrajā automašīnā, kas bija apgāzusies uz jumta, atradās sieviete. Arī citi garāmbraucošie apstājās, un vēl divi vīrieši palīdzēja to sievieti dabūt ārā no automašīnas. Durvis vaļā viņas automašīnai dabūt nevarēja, bet bija izsisti stikli, un mēs vienkārši viņu caur stikliem izvilkām ārā. Liecinieki izsauca ātro palīdzību, policiju. Sieviete teica, ka ir aizskatījusies,” sacīja Mārtiņš, norādot, ka sieviete bija pie samaņas un viņu aizveda uz slimnīcu pārbaužu veikšanai.

Šodien Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā mums apstiprina, ka avārijā vadītāja guvusi traumas, kas nav dzīvībai bīstamas. Konstatēti sasitumi un nobrāzumi.

“Cerams, ka viņai viss būs kārtībā. Tie ir tikai metāli mašīnai. Viņa ir jauna [autovadītāja], pati teica, ka tikai pagājušogad dabūjusi tiesības. Viņa teica, ka ir braukusi un aizskatījusies. Nezinu, varbūt no rīta saule spīdēja, neredzēja vai negaidīja. Ja viņa būtu trāpījusi tieši aizmugurē, varbūt skāde nebūtu bijusi tik liela. Bet viņa pēdējā brīdī pamanīja [iespējamo sadursmi] un rāva malā,” saka Mārtiņš.

Nepilnas stundas laikā avārijas sekas atbildīgie dienesti likvidēja, Mārtiņa auto pameta negadījuma vietu uz saviem riteņiem, bet otru automašīnu aizveda evakuators.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spriežot pēc virsbūves bojājumiem, visticamāk, tā tiks norakstīta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm