“Bija saskrāpēta seja un kājas”; Rīgā uz gājēju pārejas notriec četrpadsmit gadus vecu velosipēdistu

Nepatīkams incidents šodien dienas vidū piedzīvots Rīgā, Pārdaugavā, uz gājēju pārējas. Krustojumā griežoties pa labi, kādas sievietei vadīta auto ceļā parādījās jaunietis ar velosipēdu. Zēns tika notriekts.

Pusdienlaikā, ar velosipēdu mērojot ceļu uz Iļģuciema pusi, četrpadsmit gadus vecs zēns iekļuva nopietnā ceļu satiksmes negadījumā uz regulējamas gājēju pārējas Jūrmalas gatves un Dzirciema ielas krustojumā. Viņu notrieca “Nissan” spēkrats, kuru vadīja kāda jauna sieviete. Zēna tēvs, kas, uzzinot par nelaimi, uz notikuma vietu atsteidzās dažu minūšu laikā, dalījās ar versiju par notikušo, ko dēls paspēja viņam izstāstīt, pirms tika aizvests uz ārstniecības iestādi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bērnu aizveda uz slimnīcu,viņš bija pie samaņas. Bija saskrāpēta seja un kājas. Bet lūzumi it kā neesot. Bērns brauca pie zaļā, viena mašīna palaida, bet šī griezās un nepalaida,”stāsta cietušā zēna tēvs.

Tēvs atklāja, ka pa šo maršrutu puika ar velosipēdu brauc regulāri, jo Iļģuciemā dzīvo viņa vecmamma. Krustojumā vienmēr ir intensīva satiksme, taču tas ir labi pārredzams, aprīkots ar luksoforiem un nekādi pārpratumi iepriekš šeit nav bijuši.

Zēnam paveicās, jo viņš neguva dzīvībai bīstamus ievainojumus. Notikuma vietā dežurējušie ārsti viņa veselības stāvokli novērtējuši kā stabilu. Drīzumā Jūrmalas gatvē piestāja arī ceļu policijas ekipāža. Darbinieki veica visus nepieciešamos mērījumus un pieņēma no “Nissan” vadītājas paskaidrojumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm