tv3.lv

Rīta brauciens uz darbu autovadītājam beidzas ar avāriju un traumām

“Citroen” auto šoferis, kuram acīmredzot ātrāk bija jānonāk biroja ēku teritorijā, par rupjo kļūdu samaksāja visai dārgi, proti, ar savu veselību un apskādētajiem dzelžiem. Vadītājs, braucot pa mazākas nozīmes ielu zem Salu tilta, neievēroja zīmi “dodiet ceļu” un nepalaida pa galveno ielu braucošu “BMW”.

“Nepamanīja “BMW” un tās viņam sānā ietriecās. Mašīna apgāzās. [Kurš bija pie stūres?-red.] Cilvēku aizveda uz slimnīcu, kaut kādas traumas esot,” stāsta aculiecinieks.

“Pēdējā brīdī ieraudzīju, ka viņš brauc no sāna. Spiedu bremzes, bet bija jau par vēlu,” stāsta “BMW” vadītājs Mārtiņš.

Glābšanas dienestu negadījumā iesaistītie un blakus esošā biroja darbinieki šoreiz nolēma nesaukt, un, līdzko policisti atļāva mašīnu kustināt. – kopīgiem spēkiem apgāza “Citroen” atpakaļ uz riteņiem, kā arī aizstūma spēkratu līdz teritorijai, kur sākotnēji stūrētājs gribēja nokļūt. Neatliekamās palīdzības dienestā TV3 uzzināja, ka cietušais no “Citroen” ārstniecības iestādē nogādāts papildu izmeklējumu veikšanai, bet notikuma vietā viņa stāvoklis bija apmierinošs, traumas nav dzīvībai bīstamas.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm