tv3.lv

Sadursmē ar apvidus auto “VW Amarok” Sarkandaugavā nepatīkamu kritienu piedzīvo motociklista vadītājs

Otrdien, 20. aprīlī, Sarkandaugavā notikusi motocikla avārija, kas, iespējams, ir saistīta ar faktu, ka tā vadītājam vispār nebija tiesības sēsties pie stūres, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 20. aprīlī 22:30

Otrdienas, 2o. aprīļa, priekšpusdienā ļoti nepatīkamus mirkļus pieredzējis kāds ielas motocikla pilots, kurš Uriekstes ielā sadūries ar apvidus auto “VW Amarok”, pēc kā piedzīvojis arī ļoti nepatīkamu kritienu. Protams, pēc šāda pārdzīvojuma mazāk aizsargātajam satiksmes dalībniekam nācies paviesoties ārstu busiņā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikuma vietā mediķi ieradās plkst. 12.00 un sniedza palīdzību vienam cietušajam, kurš nebija guvis ļoti smagas traumas – vairāku ķermeņa daļu sasitumus. Ņemot vērā traumas mehānismu, ka varētu būt kādi nopietnāki ievainojumi, cietušo bija nepieciešams nogādāt medicīnas iestādē, kur tiks veikti papildu izmeklējumi, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Notikuma vietā sastaptie likumsargi norāda, ka šajā situācijā vainīgo noteikšana tiks atstāta izmeklētāju ziņā, jo šoferu liecības par notikušo atšķiras. Apvidus auto vadītājs norāda, ka vēlējies nogriezties no Uriekstes ielas, bija apstājies, ieslēdzis pagrieziena rādītāju un uzsācis manevru, kad viņu strauji apdzinis motociklists. Savukārt otrs šoferis norāda, ka džips veicis strauju manevru, turklāt nav parādījis pagrieziena rādītāja.

Lai arī kādu lēmumu pieņems izmeklētāji, motocikla šoferi gan gaida sods par kādu citu pārkāpumu. Kā izrādās, jaunais vīrietis sēdies pie divriteņu spēkrata stūres bez atbilstošas kategorijas vadītāja apliecības.

Starp citu, negadījumu Sarkandaugavā nav vienīgais negadījums 20. aprīlī, kurā cietis motociklists. Gandrīz vienlaikus  ārpus Rīgas notikusi vēl kāda sadursme, kurā cietis mazāk aizsargātais satiksmes dalībnieks, kuram moto sezona sākusies neveiksmīgi – viņš nogādāts slimnīcā ar vairāku ķermeņa daļu traumām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm