tv3.lv

Sadursmē ar NMPD smagi cietušais motociklists, iespējams, austiņās klausījies mūziku

Rīgā, Ulmaņa gatvē, netālu no krustojuma ar Vienības gatvi šodien, 6. septembrī, plkst. 13.26 smagā sadursmē iekļuva kāds motocikla vadītājs. Viņš gandrīz frontāli saskrējās ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīnu. Šobrīd viennozīmīgi pateikt, kurš incidentā vainīgs, ir sarežģīti.

Pilnībā sasists “Harley Davidson” motocikls guļ Ulmaņa gatves malā, bet ceļa vidū uz nepārtrauktās līnijas stāv mediķu transports, kas pirms brīža saskrējās ar motobraucēju.

Aculiecinieki saka, ka motociklists guvis smagas traumas un vissmagāk cietusi viņa kāja, par kuru liecina uz zemes palikušais zābaks.

Mediķi apstiprina, ka motobraucējs ievainots smagi, tomēr pēc notikušā bijis pie samaņas un spējis komunicēt ar ārstiem, kas izkāpuši palīgā no avarējušā busiņa.

NMPD pārstāve norāda, ka šajā negadījumā iesaistītās brigādes personāls, līdz ieradās cita brigāde, palīdzību sniegt turpināja no cita transportlīdzekļa iesaistītajam cilvēkam, kurš bija guvis nopietnas traumas, pareizāk sakot, smagas traumas – politrauma, sniedza palīdzību, un tālāk šis pacients stabilā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē.

Policisti notikuma vietā nevarēja pateikt, kurš vainojams sadursmē. Motociklistam bija jādod ceļš operatīvajam transportam, bet mediķiem bija jāpārliecinās, ka viņus laiž. “Ātrie” pretējā joslā iebrauca ar iedegtiem speciālajiem signāliem, saka mediķu pārstāvji. Pārējos apstākļus jau noteiks izmeklēšana.

“Degpunktā” rīcībā esošā informācija liecina, ka mediķi braukuši uz Bērnu slimnīcu un veduši pacientu ar pavadoni. Nedz ārstu personāls, nedz pacienti nav cietuši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neoficiālas ziņas vēsta, ka “Harley Davidson” vadītājs braucis slēgtā ķiverē un austiņās klausījies mūziku, kas, visticamāk, liedza iespēju laikus sadzirdēt sirēnas. Motobraucējam operatīvais transports bija jāpalaiž, tikai jautājums, vai viņam bija laiks to izdarīt. Cik pēkšņi mediķu busiņš parādījās pretējā joslā, to palīdzēs noskaidrot Neatliekamās palīdzības mašīnā esošais videoreģistrators.

Raidījuma producents
15 gadus ir raidījuma "Degpunktā" satura veidotājs un producents. Ziņo par krīzes situācijām un krimināla rakstura tēmām - ugunsgrēkiem, satiksmes negadījumiem, noziegumiem, dabas stihijām. Visvairāk saista stāsti, kas veltīti labdarībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm