Sadursme Jūrmalā: vienam no “mikriņiem”, iespējams, bijušas tehniskas nepilnības

Trešdien, 7. decembrī, pusdienlaikā uz Dzintaru ceļa pārvada Jūrmalā, frontāli saskrējās divi mikroautobusi un avārijā ievainojumus guva trīs cilvēki. Visticamāk, viens no šoferiem nebija braucis ar laika apstākļiem atbilstošu ātrumu, turklāt spēkratam, iespējams, bijušas tehniskas nepilnības, vēsta “Degpunktā”.

Sniegā un dubļos redzami sarkani pleķi – tās nav asinis. Gaisā virmo vīna aromāts un apkārtējie apstiprina – tas ir alkohols, kas izlijis uz viadukta no Rīgas virzienā braukušā “Mercedes” mikroautobusa. Šoferis ar līdzbraucēju veda dzērienus uz veikaliem, taču galamērķi nesasniedza, jo cieta sadursmē ar pretī braucošo strādnieku busiņu, kurā, par laimi, bija tikai šoferis.

stāsta avarējušā autovadītāja kolēģis

“Viņš brauca darba uzdevumā, protams. Viņš brauca no Jūrmalas puses, uz Rīgu vajadzēja. Viņš brauca pa savu joslu. Man teica, ka otrs ielidoja pretējā joslā.”

Diemžēl notikušā sekas ir smagas – bez ugunsdzēsēju iesaistes iztikt nebija iespējams. Glābēji lika lietā speciālos darba rīkus.

Primārais bija glābt cietušo, no sākuma no auto izvilkām vieglāk izdabonamo cilvēku, pēc tam ar hidrauliskajiem instrumentiem izdabūjām no mašīnas cietušo, saka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Rīgas reģionālās pārvaldes 4. daļas vada komandieris Luris Žerdiņš. “Uzlikām, iepakojām un nogādājām līdz mašīnai. Tālāk sekoja brauktuves sakopšana, sakārtojām ceļa braucamo daļu,” piebilst Žerdiņš.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā ziņo, ka visi trīs cietušie guvuši politraumas – vairāku ķermeņa daļu ievainojumus. Tas diezgan droši nozīmē, ka policija par incidentu ar smagām sekām sāks kriminālprocesu.

Ģirts Zustenieks
VP Jūrmalas iecirkņa jaunākais inspektors

“Pēc pirmās apjautāšanas secināts, ka WV vadītājs, vizinoties pa viaduktu neizvērtēja laika apstākļus, nenovaldīja mašīnu, un sadūrās ar “Mercedes Sprinter”. Konkrētāk notikušā apstākļus skaidros izmeklēšanā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti saka, ka mērīs vēl abu automašīnu riepu protektorus. Iespējams, sadursmes izraisītājs braucis ar pamatīgi nobrauktām vissezonas riepām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm