tv3.lv

Salaspilī neveiksmīgs šofera manevrs gandrīz izraisa vides katastrofu

Salaspilī vienā no centrālajiem krustojumiem kādam kravas automašīnas “Volvo” vadītājam neizdevās novaldīt spēkrata stūri. Tā vadītājs bija ceļā uz Poliju nogādāt preces, līdz ieskrēja šķērslī – citā kravas transportlīdzeklī. Vīrietis stāsta, ka smagā avārija īsti neesot bijusi viņa vaina, bet ironiski piebilst, ka jezga vismaz padarījusi dienu interesantāku: “Bija vēl viena igauņu mašīna, kas grieza pa kreisi. Tā iebrauca manā joslā, kā rezultātā sadursme. Vismaz kaut kas, nav tik garlaicīgi.”

Sadursmē smagā transportlīdzekļa bāka tika pārsista, no tās izlija gandrīz 400 litri dīzeļdegvielas. Krustojumā strādā vairākas ugunsdzēsēju brigādes, cenšoties absorbēt naftas produktus, tādējādi novēršot uzliesmojuma draudus.

Bīstamās situācijas skaidrošanā piedalījās arī Valsts vides dienesta inspektors Aivars Ilgavīzis. Pagaidām izskatoties, ka degviela nav radījusi draudus apkārtējai videi, taču tas vēl tiks precizēts: “Ir veikta atsūknēšana. No bākas izsūknēti 200 litri degvielas, bet no otras – 400 litri. Pašreiz gaidām ceļa uzturētājus, lai apstrādātu ceļu ar smiltīm. Pēc provizoriskajiem datiem, degviela nav nonākusi vidē vai lietus kanalizācijas sistēmā.”

Rīgas un Maskavas ielas krustojumā satiksmi regulēja ceļu policija, taču sastrēgumi ilga vairākas stundas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm