tv3.lv

Sarkandaugavā autovadītājam piesola naudu, lai samelotu policijai par avāriju

4. martā īsi pēc plkst. 14.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Sarkandaugavā, ievēroja divus transportlīdzekļus, kuri bija iesaistīti ceļu satiksmes negadījumā.

2018. gada 6. martā 15:02

Viena no automašīnām bija apstājusies ceļa vidū, savukārt otra – pārdesmit metrus tālāk – bija apgāzusies uz jumta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti apstājās, lai noskaidrotu, vai kādam no negadījumā iesaistītajiem ir nepieciešama palīdzība.

Notikuma vietā sastapts kāds 24 gadus vecs vīrietis, kurš noliedza ceļu satiksmes negadījumā iesaistītās automašīnas vadīšanu. Kungs skaidroja, ka uz notikuma vietu jau ir izsaukta Valsts policija (VP).

Kārtībsargi gan sazinājās ar VP dežūrdaļu, lai pārliecinātos, ka uz adresi ir izsaukti likumsargi. VP pārstāvis atklāja, ka uz norādīto adresi nav saņemts neviens izsaukums.

Kārtības sargi devās pie otra klātesošā vīrieša, kurš atklāja, ka 24 gadus vecais vīrietis ir vadījis spēkratu. Tāpat šoferis atklāja, ka jaunais vīrietis šādu informāciju apzināti slēpis, jo avārijas izraisītajam nav iegūtas vadīšanas tiesības. Kungam pat piesolīta liela naudas summa par nepatiesas informācijas sniegšanu. Otrs satiksmes negadījumā iesaistītais šoferis sākotnēji naudu pieņēmis, taču vēlāk pārdomājis un policistiem izstāstījis patiesību, kā arī avārijas izraisītājam atdevis naudu atpakaļ.

Neviena no personām ceļu satiksmes negadījumā cietusi nebija. Negadījuma seku likvidēšanai uz notikuma vietu izsaukti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Kārtības sargi adresē sagaidīja Valsts policijas darbiniekus turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm