Sarkandaugavā bēdīgi slavenā krustojumā avarē “Bolt Drive” vadītājs un kāda sieviete

Sarkandaugavā, Tilta un Duntes ielas krustojumā, 3. februāra rītā sadūrās divi vieglie spēkrati. Ne vienu vien reizi no autovadītājiem dzirdēts, ka pienācis laiks konkrētajā ceļa posmā veikt izmaiņas, piemēram, ierīkot rotācijas apli vai uzstādīt luksoforus.

Pēc sadursmes abi negadījumā iesaistītie spēkrati nonāca uz ietves un tā arī stāvēja vairākas stundas līdz tika sakārtotas visas formalitātes. Lai palīdzētu tikt galā ar dokumentiem un automašīnas nogādāšanu servisā, notikuma vietā ieradās “Citroen” vadītājas draugi. Pati spēkrata vadītāja kādu brīdi pēc sadursmes sajutās slikti un uz notikuma vietu izsaukti mediķi. Kamēr “Degpunktā” komanda aprunājās ar sievietes draudzeni, “Citroen” vadītāja atradās neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīnā.

“Jaunais cilvēks brauca ar “Bolt Drive”, brauca pa galveno ceļu no labās puses, bet no tās puses pa galveno ceļu brauca lūk, tā mašīna, kurā bija cietusī. Vienkārši bija labās rokas likums. Šajā krustojumā visu laiku notiek avārijas. Avārija pēc avārijas. Nesaprotu, kāpēc. Man šķiet, ka te var kaut ko citu izdomāt. Vienvārdsakot, viņai bija galvenais. Ja cilvēks te brauc pirmo reizi, viņam ir grūti saprast, kā būtu jādara pareizi,” norāda cietušās sievietes draudzene.

Mediķi ziņo, ka “Citroen” vadītāja nav guvusi smagas traumas. Viņa nogādāta slimnīcā, lai veiktu papildu izmeklējumus. Savukārt “Toyota” šoferis no ārstu palīdzības atteicās. Viņam lielākus pārdzīvojumus sagādāja sasistais darba auto un pārējo iesaistīto veselība.

“Redzēju, ka mašīna no labās puses, bet, kamēr sapratu, spiedu bremzes, jau notika avārija. Stress tagad mazliet, bet tā viss labi. Sāpe ir par darba mašīnu,” norāda “Bolt Drive” vadītājs Jānis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm