tv3.lv

Satika bijušo un iedzēra tikai “nedaudz” – šofere mēģina izvairīties no alkohola pārbaudes

Kādai sievietei tikšanās ar bijušo vīru beigusies ar pamatīgām nepatikšanām – abi sastapušies, kopīgi iedzēruši un tad nolēmuši doties īsā izbraucienā ar auto pa naksnīgo pilsētu. Ņemot vērā, ka grādīgie dzērieni aizmiglojuši skatu, drīz vien aizdomīgais auto nonācis policijas redzeslokā, un tad jau drīz vien atpakaļskata spogulī parādījies policijas busiņš. 

2019. gada 18. martā 21:56

Pašvaldības policisti, patrulējot Purvciemā, pamanīja, ka no ceļa braucamās daļas pļavā ir redzamas kāda auto atstātas sliedes. Turpinot braukt pa šo ceļu, kārtībsargi pamanīja “Volkswagen Golf” auto, kas atgriezās uz brauktuves no pļavas. Ņemot vērā, ka pats fakts, ka braukšana pa šo vietu raisīja aizdomas, turklāt spēkrata vadīšanas maniere bija nepārliecinoša, policisti aicināja vadītāju apstāties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr neatkarīgi no skaļrunī izskanējušajiem aicinājumiem un atpakaļskata spogulī redzamajām zilajām lampiņām autovadītājs vēl kādu brīdi vienaldzīgi turpinājis iesākto ceļu, līdz auto pagriezies uz kādas šķērsielas un apstājies.

Apstādinot auto, policisti šoferei lika to noslāpēt. Sieviete, neko īsti neatbildot, uzsāka braukšanu vēlreiz, turklāt ar atvērtām durvīm. Šī braukšana gan bija tikai pāris metru garumā, un pēc tam policijas darbiniekiem izdevās uzsākt sarunu ar viņu. Uzreiz bija skaidrs, ka vadītāja ir pamatīgā alkohola reibumā.

Viņa skaidroja, ka satikusies ar bijušo draugu un tikai nedaudz esot iedzērusi. Brīdī, kad ieradās kolēģi no Valsts policijas, viņa veica dažādas pretdarbības, lai mērījumu nevarētu konstatēt – gaisu “trubiņā” nevis pūta, bet vilka uz iekšu vai arī pūta nepietiekami spēcīgi. Ņemot vērā, ka viņa nevēlējās veikt pārbaudi, vadītāja tika nogādāta Psihiatrijas un narkoloģijas centrā, kur tika noskaidrota viņas izpratne par “nedaudz” iedzeršanu – izelpā tika konstatētas 2,84 promiles alkohola.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm