Satiksmes haoss Vecmīlgrāvī: “fūre” pazaudē kravu un aizšķērso abas brauktuves joslas

Vecmīlgrāvja iedzīvotāji jau ir pieraduši rītos un vakaros sēdēt sastrēgumos, bet šīs dienas sākums pat korķos rūdītajiem mikrorajona ļaudīm, lika dusmās meklēt apvedceļus pa zaļo zonu, jo Vecāķu prospektu bija bloķējis kāds kravas auto.

2020. gada 6. novembrī 22:01

Vairākiem simtiem Vecmīlgrāvja iedzīvotāju kāds kravas automašīnas šoferis sabojāja rītu, jo Vecāķu prospektā, bēdīgi slavenā līkumā pie kuģu remontdarbnīcas, “fūre” palika bez kravas. Proti, konteinerā vestās milzu autoriepas sasvērās un viss sastāvs “nomuka” no piekabes, aizšķērsojot abas brauktuves joslas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Smagās automašīnas šoferis bija agresīvs un nevēlējās runāt par notikušo, savukārt kāds vīrietis, kurš strādā kravas pārvadājumu nozarē, pastaigājoties ar suņiem, kļuva par incidenta liecinieku un viņam bija ko teikt.

“Šī platforma nav domāta konteineru pārvadāšanai, tas ir rupjš darba drošības noteikumu pārkāpums, pārvadāšanas noteikumu pārkāpums. Tas ir viennozīmīgi redzams. Vēl jo vairāk tāpēc, ka te ir pagrieziens un lielais centrbēdzes spēks norāva šo konteineru. Ir jābūt idiotam, lai vestu tādas kravas uz šādas platformas,” saka aculiecinieks Aleksandrs.

Apbraucot avārijas vietu daudzi šoferi piektdienas rītā lauza savas automašīnas, rāpjoties uz trotuāriem un mīcoties pa zaļo zonu. Centieni izbēgt no milzu sastrēguma nepatīkami beidzās kravas automašīnas “Mercedes” šoferim, kurš vienkārši pa pretējo joslu plūsmā kustējās uz priekšu.

Sastrēgums Vecmīlgrāvī tika izkliedēts vien pēc pāris stundām, kad sasvērušos kravu atbrauca savākt ceļamkrāns. Tikmēr auto plūsmu iespēju robežās regulēja ceļu policija, kas šoreiz ieradās stipri par vēlu.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm