Saulkrastos notikusi divu auto sadursme; viens – piezemējies grāvī uz jumta

Saulkrastos, Rīgas ielā, šodien pēcpusdienā pēc divu automašīnu sadursmes viens no spēkratiem piezemējās grāvī uz jumta. Pagaidām zināms, ka negadījums noticis apdzīšanas manevra laikā, vēsta “Degpunktā”.

Saulkrastos Rīgas ielā 27. janvāra pēcpusdienā grāvī uz jumta piezemējās “Peugeot” spēkrats. Pagaidām zināms, ka negadījums noticis apdzīšanas manevra laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmie negadījuma vietā ieradās Saulkrastu ugunsdzēsēji glābēji, kas no grāvī esošā “Peugeot” atbrīvoja vadītāju un nodeva mediķu rokās. Spēkrats bija nobraucis no ceļa, apgāzies uz jumta un atsities pret koku. Glābēji novietoja automašīnu uz riteņiem un devās prom.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ziņo, ka “Peugeot” šofere guvusi vairāku ķermeņa daļu ievainojumus, stabilā stāvoklī pie samaņas nogādāta slimnīcā.

Ceļu policijas jaunākais inspektors Armands Dambekalns teica, ka virzienā no Saulkrastiem uz Rīgu noticis negadījums, iespējams, apdzīšanas manevra laikā, turpmāko skaidros policija.

Versijas par to, kas samisējās apdzīšanas manevra laikā, atšķiras.

Pēc iesaistīto un liecinieku stāstītā, viens no skaidrojumiem par negadījumu ir šāds: “Peugeot” spēkrats bija uzsācis apdzīt priekšā braucošo “Volkswagen”, bet ” Volkswagen” šofere to nepamanīja un arī mēģināja ieņemt kreiso joslu, aizķerot “Peugeot”. Otra versija liecina, ka “Volkswagen” spēkrats veica apdzīšanu, tam sekoja arī “Peugeot”, kas nepaguva pabeigt manevru, aizķēra “Volkswagen” un nobrauca no ceļa.

Rīgas iela ir pārredzama, un apkārtnē dzīvojošie šo ceļa posmu par bīstamu neuzskata.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm