Siguļu apkaimē gājēji noraizējušies par potenciāli bīstamu tiltu

Ādažu pusē ir vismaz divi tilti, kas no malas izskatās sarūsējuši un visai nedroši. Viens no tiem atrodas Siguļu apkaimē, kur labi redzams, ka uz gājēju trotuāra ir vairākas plaisas. Pašvaldības pārstāvji uzsver, ka katru gadu tiek izskatīta iespēja ieguldīties konstrukciju atjaunošanā, taču jau astoņus gadus to neizdodas panākt.

Carnikavas pusē, Siguļu apkaimē, vietējie iedzīvotāji izvairās no gājēju trotuāra, kas izbūvēts uz tilta pāri Dzirnupei. Starp betona plākšņu posmiem izveidojušās plaisas, kas cilvēkos rada bažas – iespējams, pēc nākamā spertā soļa var attapties līdz padusēm upē.

Ādažu pašvaldība nesen pabeidza remontu Dzirnupes ielā. Vietējie ir ļoti priecīgi par jauno ceļa segumu, jaunajām ceļazīmēm un citiem labumiem. Tajā pat laikā cilvēki paklusām cerēja, ka būvdarbi neaprobežosies ar ielu vien un ka projektētāji iekļaus arī tilta rekonstrukciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Carnikavas Komunālservisa” direktors saka, ka tilts ir vairāk nekā pusgadsimtu vecs jeb uzcelts 1972. gadā. Konstrukcijas nestspēja neesot samazinājusies, tātad ar automašīnas braukt pāri tiltam drīkst, taču vizuāli skats ir bēdīgs.

“Carnikavas Komunālservisa” ceļu inženieris skaidro, kāpēc redzamās plaisas radušās un kas jādara, lai defektus varētu novērst.

Kamēr remonts nav veikts, cilvēkiem ieteikts tomēr nekāpt uz nestabilā trotuāra, bet izvēlēties automašīnām paredzēto brauktuvi. Arī transportlīdzekļu vadītājiem “jāliek aiz auss”, ka cilvēki šajā ceļa posmā, kas ved pāri tiltam, visticamāk, atradīsies uz ielas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm