tv3.lv

Sirmgalvis ar auto iebraucis Rīgas maratona trasē

Svētdien kāds sirmgalvis ar auto iebrauca Rīgas maratona trasē, tā rezultātā tiekot pie diviem administratīvo pārkāpumu protokoliem.

15. maijā 21:02

Kā informē Valsts policija, šodien ap plkst. 14.30 Rīgas maratona trasē iebraucis “pirmšķietami dezorientējies” 1939. gadā dzimis vīrietis. Vīrietis ar automašīnu devās virzienā no Eksporta ielas uz 11. novembra krastmalas pusi un krustojumā ar Muitas ielu ignorēja ceļazīmi “Iebraukt aizliegts”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīrietis nereaģēja uz Valsts policijas rīkojumu nekavējoties apturēt transportlīdzekli un iebrauca maratona trasē. Pēc sākotnējās informācijas, Valsts policijas darbinieks un divi apsardzes darbinieki steidzās pakaļ, lai vīrieti apturētu, un pēc aptuveni 50 metriem mašīna apstājās. Tad transportlīdzeklis apgriezts braukšanai pretējā virzienā un izvadīts ārpus trases.

“Vēršam uzmanību, ka šajā gadījumā nekādus citus apstādināšanas līdzekļus, tai skaitā, piemēram, šaujamieroča lietošana vīrieša automašīnas apturēšanai, nevarēja tikt lietota, vērtējot iespējamos riskus ar apkārt esošo cilvēku drošību maratona vietā, kā arī ievērojot, ka pie automašīnas stūres ir kungs gados, lai neeskalētu situāciju personu satraucot vēl vairāk, kas potenciāli varētu novest pie vēl neadekvātākas rīcības,” uzsvērts policijas paziņojumā.

Autovadītājam noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli – viens par ceļazīmes “Iebrukt aizliegts” neievērošanu, par ko piemērots 55 eiro sods, bet otrs par transportlīdzekļa vadīšanu ar nederīgu medicīnisko izziņu, par ko vīrietim piemērots vēl 40 eiro sods, turklāt viņam noņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm