Skats kā kara laukā – “BMW” džipa vadītājs, braucot lielā ātrumā pa Rīgu, izraisa smagu avāriju

Nekas neliecināja, ka pēc sekundes te izskatīsies kā kara laukā, saka liecinieki, kuru acu priekšā ceturtdienas pēcpusdienā Deglava ielā netālu no krustojuma ar Gunāra Astras ielu saskrējās trīs automašīnas.

2019. gada 21. martā 20:42

Incidentu izraisīja “BMW” šoferis, kurš, braucot virzienā uz centru lielā ātrumā, ietriecās priekšā braucošajā automašīnā “Volkswagen”, bet pēc tam “ielidoja” pretējā joslā un stabā iestūma automašīnu “Chevrolet”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“”BMW” džips brauca centra virzienā un, lielā ātrumā pārkārtojoties, aizķēra “Volkswagenu”, izsita sievietes auto riteni un viņu sanesa uz pretējo joslu. Viņam vienkārši nebija kur likties. Es aizmugurē braucu, “BMW” bija vājprātīgs ātrums,” stāsta negadījuma aculieciniece Margarita.

Avārijā ievainojumus guva “Chevrolet” vadītājs, un trakākais, ka tas notika viņa radinieku klātbūtnē, kuri vīrieti gaidīja atbraucam uz restorānu pusdienās.

“Bija vairāki sitieni, mēs izgājām no restorāna un ieraudzījām avāriju. Te bija vīrietis, viņš teica, ka “BMW” “ielidoja” pretējā joslā. Un tā sanāk, ka “BMW” ielidoja “Chevrolet” – vadītājs ir cietis. Atsitās ar galvu. Nostrādāja gaisa spilvens, ir grieztas brūces sejā, uz rokām. Jau taisījāmies nest aptieciņu, bet “ātrie” laikus atsteidzās,” stāstīja “Chevrolet” šofera radinieks Jevgēņijs.

Ar salīdzinoši vieglām sekām notikušajam cauri tikusi “Volkswagen” vadītāja – viņa nenoliedz, ka pārdzīvots pamatīgs šoks, bet lielākās izbailes bijušas tieši par “Chevrolet” šoferi.

“Es ļoti nobijos, jo padomāju, ka tur būs nelabs iznākums, jo viņš ietriecās frontāli un tās mašīnas šoferis neko nevarēja darīt, jo notika viss ļoti ātri. Pēc sitiena pa manu mašīnu es to apturēju, ja tā “patin filmu”, tikai tad, kad viņš pretējā pusē ietriecās tajā mašīnā. Tikai tad es izslēdzu aizdedzi, viss notika vienā momentā,” saka “Volkswagen” vadītāja Tatjana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pats avārijas izraisītājs notikuma vietā nevēlējās stāstīt, kāpēc, viņaprāt, notika avārija. Tālāk jautājumus pārgalvīgajam braucējam jau uzdos policijas izmeklētāji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm