tv3.lv

Šķietami nevainīgā vietā Purvciemā notiek divu auto sadursme

Šorīt īsi pēc desmitiem Lielvārdes ielā sadūrušies divi auto – pa galveno ceļu braucošais “Nissan” un sarkanais “Hyundai”, kas izbraucis no kādas iekšpagalmu ieliņas.

“Nissan” vadītājs Didzis stāsta, ka braucis pa taisnu ceļu, kad kāds kungs vecumā pēc 65 izbraucis no maza pagalma, nepietiekami pārliecinoties, vai uz ceļa nav citu satiksmes dalībnieku. Iespējams, vīrietis esot paskatījies pa labi un ieraudzījis, ka neviens nebrauc no tās puses, un strauji braucis ārā ar dzīvojamajā zonā atļauto ātrumu.

Didzis tikai paspējis pieskarties bremžu pedālim un nobremzēt līdz ar otru autovadītāju, kurš joprojām ir neizpratnē par notikušo.

Neilgi pēc šīs sarunas arī baltā “Nissan” vadītājs nonāk otras mediķu brigādes rokās, kas ierodas avārijas vietā, bet vēl brīdi vēlāk atbrauc arī ceļu policisti. Viņiem ir uzticēta šā negadījuma dokumentēšana un jādara viss, lai pēc iespējas ātrāk atbrīvotu ceļu.

Notikušais uz labu brīdi apgrūtinājis satiksmi šajā ceļa posmā, taču aptuveni stundu vēlāk iela tika atbrīvota. Savukārt abu auto šoferiem pēc sadursmes ir jādodas uz slimnīcu. Mediķi cietušo stāvokli vērtē kā stabilu, taču norāda, ka drošības labad nepieciešamas papildu pārbaudes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm