Skrēja pāri vairākām joslām – Ulmaņa gatvē traģiskā negadījumā dzīvību zaudē vīrietis

Ceturtdien ceļa posmā, kur Kārļa Ulmaņa gatve kļūst par Jūrmalas šoseju, atrasts kāda vīrieša līķis. Autovadītājs, kas nebija pamanījis tumšo stāvu ielas vidū, cilvēku nāvējoši notrieca un pēc negadījuma sagaidīja policiju. Kriminālprocesa ietvaros joprojām trūkst pierādījumu, tāpēc likumsargi aicina atsaukties notikušā aculieciniekus.

2019. gada 8. novembrī 20:45

Tumsas aizsegā ap plkst. 19.00 kāds 50 gadus vecs vīrietis centās šķērsot Kārļa Ulmaņa gatvi tam neatļautā vietā. Aptuveni 100 metrus tālāk atrodas gājējiem paredzēts tilts, bet vīrietis izvēlējās skriet pāri vairākām intensīvas satiksmes pārņemtām joslām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mirkli vēlāk kāds “Mitsubishi” markas automašīnas vadītājs uztriecās gājējam virsū un viņš no gūtajiem ievainojumiem gāja bojā. Vietējie stāsta, ka izvēlēties bīstamo maršrutu mēdz ļoti daudzi cilvēki, par spīti pārejai. Tas esot ātrāks un vieglāks ceļš, lai nokļūtu otrpus ielai.

Arī vietējā iedzīvotāja Marta atzīst, ka negrib tērēt spēkus un liekas divdesmit minūtes, lai izmantotu gājējiem drošo pāreju. Pensionāre stāsta, ka viņai, nesot iepirkumu maisus, ir grūti uzkāpt pa kāpnēm. Biežie ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīti gājēji tieši šajā ceļa posmā, sievieti nebiedē.

Policija uzsver, ka diennakts tumšajā laikā gājējiem ir jāievēro īpaša piesardzība, atrodoties uz ceļa, tāpēc šķērsot to neatļautā vietā ir ļoti bīstami. Par vīrieša nāvi ir uzsākts kriminālprocess, taču negadījumam joprojām trūkst aculiecinieku. Ikviens, kuram ir pieejama informācija, kas likumsargiem palīdzētu atšķetināt notikušā apstākļus, ir aicināts zvanīt pa tālruņa numuru: 67219782 vai 110.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm