tv3.lv

Smagā auto šoferis Dreiliņos neievēro ceļazīmi un izraisa avāriju

Rīgā, Kaivas un Dzelzavas ielas krustojumā, ap pusdienas laiku zīmi “Dodiet ceļu” neievēroja smagā transportlīdzekļa šoferis un izraisīja avāriju. Ņemot vērā, ka Dreiliņu “melnajā” punktā automašīnas saskrienas teju ik dienu, domes Satiksmes departaments plāno vietu aprīkot ar luksoforu, cerot novērst neskaitāmās avārijas, vēsta “Degpunktā”.

Pirms pāris dienām stāstījām par avāriju Dreiliņos, krustojumā, kur, šķiet, vien retais autovadītājs spēj novērtēt ceļazīmju dotās norādes. Toreiz kāds vieglās automašīnas šoferis nedeva ceļu kravas transportlīdzekļa vadītājam un negadījumā cieta pasažiere.

Zurabs
kravas automašīnas vadītājs

“Mašīnas vadītājs nebremzēja, tā arī “aizlidoja”. Trieciena dēļ mašīna, iznāk, ka tika apgriezta. No tās puses brauca, es sānā ietriecos, mašīnu sameta šķērsām. Vīrietis bija mašīnā pie stūres, sieviete sēdēja blakus. Cieta sieviete.”

Kaivas ielā šodien “Dodiet ceļu” zīmes neievēroja kāds smagās automašīnas “Renault” stūrētājs un ietriecās transportlīdzeklī ar Polijas numurzīmi. Tā vadītājs Mihails bija nule noliktavā atbrīvojies no kravas, un viņa spēkrats ir bojāts minimāli.

Mihails
smagā transportlīdzekļa šoferis

“Es redzēju, ka viņš brauc tajā virzienā, viņam bija jābremzē, bet viņš nevarēja nobremzēt, jo te ir slidens.”

Savukārt “Renault” spēkrats vairs nav braucams. Tā vadītājs atzīst, ka jūtas vainīgs un uzskata sevi par atbildīgu negadījuma izraisīšanā. Abi vadītāji sagaidīja policiju, pirms ārzemnieks varēja doties tālāk ceļā un atbrīvot krustojumu. Pagājušajā nedēļā “Degpunktā” uzrunāja Rīgas domes Satiksmes departamentu, ņemot vērā, ka Kaivas un Dzelzavas krustojumā avārijas notiek ik pa pāris dienām. Iestāde solīja situāciju tuvākajā laikā atrisināt.

“Nākotnē Satiksmes departaments krustojumu ir iecerējis aprīkot ar luksoforu, bet tā realizācijas termiņš ir atkarīgs no iepirkumu, projektēšanas un izbūves gaitas. Līdz tam aicinām transportlīdzekļu vadītājus ņemt vērā izvietotās ceļazīmes, lai krustojuma šķērsošana būtu droša,” pauda Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm