tv3.lv

Smaga avārija Dreiliņos; pēc sadursmes ar “fūri” vadītāja guvusi smagas traumas

Smaga avārija 11. maijā piedzīvota vienā no krustojumiem Dreiliņos. Kāda sieviete ar apvidus auto neievēroja zīmi “dodiet ceļu” un taranēja kravas automašīnas piekabi. Rezultātā mašīna ir teju iznīcināta, bojāts apgaismes stabs, bet šofere nonākusi slimnīcā.

Avārija notika 11. maija pēcpusdienā Kaivas ielā. Apvidus auto “Mitsubishi” stūrētāja nedeva ceļu kravas automašīnai, kam šajā krustojumā bija priekšroka. “Fūres” vadītājs no komentāriem kameras priekšā bija izvairīgs, bet aizkadrā atklāja, ka sieviete ar “Mitsubishi” traucās samērā ātri un pirms krustojuma pat būtiski nesamazināja ātrumu.

Iespējams, kundze tik labi nepārzina šo ceļu vai nepievērsa uzmanību zīmēm, vai uzmanību kaut kas novērsa. Apstākļus būs jānoskaidro policistiem, taču pirms tam vadītājai būs kādu laiku jāpavada slimnīcā ārstu uzraudzībā, jo avārijas sekas ir visai nopietnas.

Inga Vītola
NMPD pārstāve

“Saņēmām vienlaikus vairākus zvanus. Apkārt esošie bija atsaucīgi un mediķus piesaistīja nekavējoties. Mediķi ieradās astoņas minūtes pēc tam, kad tika pieteikts izsaukums. Notikuma vietā mediķi sniedza palīdzību vienam cietušajam. Traumas vērtējamas kā ļoti nopietnas, traumas kā politraumas. Tas nozīmē – vairāku ķermeņa daļu nopietni ievainojumi. Šajā gadījumā ir gan galvas, gan krūškurvja, gan vēdera traumas un nepieciešams nogādāt ārstniecības iestādē. Stāvoklis šajā gadījumā vērtējams kā stabils un cietušais ir pie samaņas.”

Policistiem pabeidzot kārtot formalitātes notikuma vietā, kravas auto varēja pamest Kaivas ielu saviem spēkiem, bet “Mitsubishi” no adreses aizvests ar evakuatoru un, visticamāk, uz metāllūžņiem, jo tas bojāts pamatīgi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm