Smaga avārija Ķekavā: zaudējot kontroli, lielā ātrumā stabā un kokā ietriecas “BMW” vadītājs

2021. gada 3. maijā 22:39

Nakts vidū Ķekavā, Gaismas ielā atskanējis pērkona dārdam līdzīgs troksnis, – kāda pelēka “BMW” vadītājs, zaudējot kontroli par savu braucamo, lielā ātrumā ietriecies stabā un kokā. Diemžēl notikušais bēdīgi beidzies kādai jaunai sievietei.

Šodien par notikumiem 2. maija naktī Ķekava, liecina vien pēdas zāliena, pāris aprauti vadi, vietā, kur reiz bija laternas stabs, un apskrambāts koks, pret kuru atdūrās zemu lidojošais “BMW”. Viņa brauciens beidzās ap vieniem naktī lēzenā līkumā, netālu no Ķekavas vidusskolas.

Skatus, neilgi pēc avārijas, savām acīm redzējusi Aiga: “Es palīdzēt vairs nevarēju. Viņi jau bija izsaukuši ātro palīdzību. Sieviete gulēja ārā no mašīnas, laikam bija izvilkuši. Šoferis izskatījās tāds, ka nevarēja saprast – dzīvs, vai… Dievs stāv klāt.”

Ziņa par šo sadursmi acumirklī sasniegusi visos operatīvos dienestus un no tuvējām mājās sanākuši ļaudis, kurus bija uzmodinājis troksnis. Drīz vien, tālumā atskanējušas arī sirēnu skaņas. Ierodoties notikuma vietā policija redzēja, ka pie auto guļ no tā izvilkta sieviete, kurai blakus atradies arī vadītājs. Tika konstatēts, ka no vīrieša nāk diezgan stipra alkohola smaka.

Pats vīrietis no komentāriem par notikušo izvairījās, taču aculiecinieki stāsta, ka auto pa Gaismas ielu braucis diezgan lielā ātrumā un uz “guļošā policista” nav savaldījis savu spēkratu, kā rezultātā ar sānu ietriecās apgaismes stabā.

Šobrīd, Valsts policijā par šo negadījumu ir ierosināta lieta un noris izmeklēšana, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus un to, kurš pilotējis “BMW”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu