Smaga avārija Maskavas ielā – uz jumta apgāzies “Audi”

Rallija fanu terminoloģijā sakot, ņēma un “novākoja” savu “Audi” – šādu incidentu ceturtdienas rītā redzēja vairāki aculiecinieki Rīgā, Maskavas ielā, un laimīgs gadījums, ka cieta tikai dzelži.

2019. gada 9. maijā 20:46

Rīta izbrauciens šā “Audi” spēkrata šoferim beidzās ar avāriju, kuras dēļ auto apgāzās uz jumta. Negadījums notika ap septiņiem iepretim Maskavas ielas 287. namam. Avarējošais auto bloķēja divas braukšanas joslas, pilnībā paralizējot satiksmi virzienā uz centru. Negadījumam bija vairāki aculiecinieki – autobraucēji un arī garāmgājēji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Negadījuma epicentrā nokļuva arī blakus mājas iedzīvotāja, kura tobrīd gāja pastaigā ar suņiem. Par piedzīvoto sieviete pastāstīja savai mātei.

“Viņa man stāstīja, ka gāja pastaigā ar suņiem. Viens no suņiem aizskrēja pa priekšu. Pēkšņi viņa sadzirdēja stirpu triecienu. Tā kā būtu dzelži krituši. Viņa nevarēja saprast, no kurienes tā skaņa. Pagriezās un ieraudzīja, ka mašīna apgāzusies uz jumta. Viņa pati ir autobraucēja, tāpēc saka, ka varbūt viņš uztriecies apmalei vai kādām nogriezis ceļu, vai vēl kaut kas. Grūti pateikt,” stāsta Nadežda, kura dzīvo netālu no avārijas vietas.

Avārijas cēloni vēl nav noskaidrojuši arī paši likumsargi. Kopumā incidentā iesaistītas trīs vieglās automašīnas – “Audi”, “BMW” un “Peugeot”. Iespējams, negadījumu izprovocēja kāda šofera neuzmanīga rīcība, ātruma pārsniegšana vai kāds šķērslis uz ceļa. Notikuma vietā atbraukušie policijas pārstāvji piefiksēja negadījumu un paņēma no iesaistītajiem paskaidrojumus, kā arī tika aptaujāti liecinieki.

“Viņa saka, ka, viņasprāt, aizmugurē brauca taksometrs, tā vadītājs arī apstājās un izkāpa no mašīnas. Bet tas puisis izskrēja ārā, laikam bija šokā. Sāka kliegt uz taksistu. Meita tā arī nesaprata, kāpēc viņš uz viņu lamājās. (DP: Jauns tas šoferis bija?) Jauns, jā,” stāsta apkaimes iedzīvotāja.

Par laimi, šajā ceļu satiksmes negadījumā cietušo nebija. Lai atbrīvotu brauktuvi un sakoptu ceļa braucamo daļu, uz notikuma vietu tika izsaukti ugunsdzēsēji. Ar speciālās tehnikas palīdzību avarējušais “Audi” tika pacelts uz riteņiem un uzkrauts uz evakuatora.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm