Smaga avārija Olaines pusē; viens no šoferiem nonāk slimnīcā

Rīgas apvedceļš “Salaspils-Babīte” darba dienas rītos ir visai noslogots – gan vieglo, gan smago automašīnu gandrīz nepārtrauktā plūsma apgrūtina manevrus uz šosejas, tostarp iekļaušanos satiksmē. Īsi pēc septiņiem no rīta divi automašīnu vadītāji nespēja sadalīt krustojumu un viens no šoferiem nonāca slimnīcā, vēsta “Degpunktā”.

Kāda “Citroen” markas transportlīdzekļa vadītāja centās veikt kreiso pagriezienu virzienā uz Jūrmalu, taču nenovērtēja situāciju uz ceļa. Tikmēr no labās puses virzienā uz Salaspili tuvojās “Opel” spēkrats, kam pie stūres sēdēja Andris. Neviens no autovadītājiem nepaspēja izvairīties no smagas sadursmes.

Automašīnas “Opel” vadītājs Andris stāsta, ka otra spēkrata vadītāja – sieviete – viņam izbrauca priekšā.

Trieciena inercē sievietes vadītais “Citroen” pārlidoja pāri krustojumam un atsitās pret ceļa nožogojumu. Ņemot vērā intensīvo satiksmi, kādam kravas transportlīdzekļa šoferim gandrīz nepietika laika, lai reaģētu uz negaidīto šķērsli. Aivars pēdējā brīdī mainīja braukšanas trajektoriju.

Smagās automašīnas vadītājs Aivars saka, ka viņi bija tikko sasitušies, gaismu nebija, knapi izvairījās no sadursmes, nedaudz tika aizķerts.

“Citroen” vadītāja bija guvusi traumas, un viņai steidzami bija nepieciešama mediķu palīdzība. Līdzcilvēki sazinājās ar operatīvajiem dienestiem, kas notikuma vietā ieradās pusastoņos no rīta.

Inga Vītola
NMPD pārstāve

“Negadījumā nopietnākas traumas guva viena persona, palīdzību šai personai sniedza divas brigādes – mediķu brigāde un ārstu speciālistu brigāde, jo bija gūta politrauma, kas ir vairāku ķermeņa daļu ievainojumi.”

Ārsti stabilizēja sievietes stāvokli un nogādāja ārstniecības iestādē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm