tv3.lv

Smaga avārija Pūrē – gāzes vedējs saplacina ģimenes auto, bet vēl viens spēkrats “finišē” grāvī

Piektdien, 2. martā, ap plkst. 9 netālu no Pūres kāds šoferis veica pārgalvīgu manevru nepārliecinoties, ka ceļš ir brīvs un ceļa segums atbilstošs šādai rīcībai. Rezultātā cietuši trīs cilvēki un bojāti trīs auto. 

Agrā rīta stundā tikai retās vietās uz valsts galvenajiem autoceļiem ir maz mašīnu. Pārsvarā plūsma ir intensīva un apdzīšana sarežģīta vai par riskanta. Diemžēl piektdienas rītā uz Ventspils šosejas, netālu no Pūres tieši pārgalvīgas apdzīšanas dēļ notika smaga sadursme.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī policijā saka, ka vieta satiksmes dalībniekiem savā būtībā nav bīstama. Visas zīmes ir uzstādītas precīzi, taču ar to ievērošanu reizēm ir kā ir.

Parasti šādās reizēs kraviniekus pieceļ atpakaļ uz riteņiem, vieglos nostumj malā vai uz evakuatora, un satiksme tiek atjaunota. Šoreiz procedūra bija daudz sarežģītāka, jo pastāvēja eksplozijas draudi un pirms kravas automašīnu atkal dabūt braukšanas kārtībā, no tā vajadzēja izsūknēt visu gāzi.

Valsts policijas (VP) Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs norāda, ka šajā ceļa posmā šoferiem jābūt pacietīgiem. Izbraucot no Pūres, gribas “spiest gāzi grīdā”, bet ja kāds velkas pa priekšu, rodas vēlme apdzīt. To darīt kategoriski aizliegts, jo faktiski visas darbības notiekot “uz aklo”.

Par notikušo šobrīd ierosināts kriminālprocess. Pēc plkst. 18 vakarā satiksme uz Ventspils šosejas minētājā posmā atjaunota pilnībā. , Juris Teivāns, Degpunktā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm