tv3.lv

Smaga avārija Salaspils novadā: vieglā auto un “fūres” frontālā sadursmē divi cietušie

Salaspils novadā, uz viadukta, kas ved uz Rīgas apvedceļu, dienas vidū notika smaga avārija starp kravas automašīnu un vieglo “Volvo” spēkratu. Negadījuma dēļ satiksme notikuma vietā tika apturēta ilgāk nekā uz stundu.

2020. gada 19. oktobrī 22:03

Pulkstenis bija bez piecām minūtēm divi, kad Salaspils novadā no Daugavpils šosejas uz Rīgas apvedceļa viadukta uzbrauca kravas automašīna “Mercedes”. Tai pretī nāca vieglais spēkrats “Volvo”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tālbraucējs saka, “Volvo” vadītājs līkumā zaudēja kontroli pār stūri: “Viņš brauca pa ceļa kreiso pusi. (DP: Bet kāpēc viņš izbrauca priekšā? Vai ātrums bija pārāk liels, vai slidens ceļš?) Slapjš ceļš, paskatieties – eļļa. (DP: Bet eļļa nav no jūsu mašīnas?) Nē! Mēs te stāvam, bet tās jau te bija pirms tam. Paši redzat, kāds ir ceļš. (DP: Auto varēja saslīdēt?) Jā, es tā domāju. (DP: Bet kas bija mašīnā – vīrietis, sieviete?) Tur bija pāris, sieviete ar vīrieti.”

Negadījuma dēļ atbildīgajiem dienestiem uz viadukta nācās slēgt satiksmi abos virzienos, bet, lai palīdzētu “Volvo” sēdošajiem izkļūt no samīcītā auto, piesaistīti ugunsdzēsēji glābēji. Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi, kuri apskatīja divus cietušos no vieglā spēkrata, secināja, ka vienam ir samērā vieglas traumas, proti, galvas sasitumi, bet otram nepieciešama daudz nopietnāka palīdzība, proti, konstatēti vairāku ķermeņa daļu ievainojumi. Abi cietušie hospitalizēti.

Policijā par notikušo šobrīd uzsākta lietvedība, un, visticamāk, likumsargiem, izmeklēšanas gaitā būs jānoskaidro, no kurienes uz ceļa parādījās eļļas strīpa, un vai tiešām tās varēja kļūt par izšķirošu faktoru šajā negadījumā.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm