Smaga avārija Siguldas pusē: vadītājai nobraucot no ceļa lielā ātrumā, “VW Golf” apmet vairākus kūleņus

Īsi pēc plkst. 10:00 no rīta Siguldas novadā kāda sieviete lielā ātrumā nesavaldīja savu auto un nobrauca no ceļa. Apmetot vairākus kūleņus, spēkrats apstājās grāvī.

2020. gada 6. novembrī 21:20

“Volkswagen Golf” avarēja dienas pirmajā pusē uz autoceļa kas savieno Mālpili un Siguldu, netālu no Jūdažu ciemata. Šim baisajam notikumam bija arī liecinieki, kuri savlaicīgi izsauca palīdzību. Tā bija Velga, viņa dzīvo tieši pie šosejas un negadījums notika faktiski viņas acu priekšā: “Mēs ar vīramāti tieši šeit grābām lapas un dzirdējām švīkstoņu, riepu bremzēšanas skaņu. Paskatījos uz to pusi, ka mašīna jau bija sanesta un sāka kūleņot.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Divos vārdos glābšanas dienestam izstāstīta situācija un norādīta aptuvenā vieta, kur spēkrats avarēja. Velga skrēja pie mašīnas, lai palīdzētu cietušajiem. Tad, pamanot rosību, uz ceļa sākuši piebremzēt arī garāmbraucošie auto.

Par laimi, “Golfa” stūrētāja bija spējīga pati izkļūt no mašīnas un pēc aculiecinieku teiktā varēja pat staigāt, taču mediķiem ierodoties notikuma vietā, konstatēts, kā kundzei nepieciešama nopietna palīdzība un viņu ir steidzīgi jāved uz slimnīcu. Ārsti diagnosticēja nopietnas, vidēji smagas traumas. Pastāvēja aizdomas par ķermeņa lūzumiem, mugurkaula un kājas traumu.

Iemesli, kādēļ cietusī zaudēja kontroli par spēkrata stūri, tiek skaidroti, taču aculiecinieku starpā izskanēja versija, ka šofere novērsa uzmanību no ceļa, jo tika lietots mobilais telefons. Tas, protams, pirms oficiāla policijas slēdziena ir tikai pieņēmums, taču zināms, ka avārijas brīdī uz ceļa autovadītāja bija viena pati.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm