tv3.lv

Smaga sadursme bīstamā krustojumā

Šorīt, 11. janvārī, Rīgā Purvciemā, Dzelzavas un Ilūkstes ielas krustojumā, vietā, ko noteikti var saukt par mikrorajona melno punktu, notika divu auto sadursme. Vadītāji smagi necieta, taču negadījums kārtējo reizi pierāda, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgākiem, jo ar redzamību šajā ceļu savienojumā šķiet viss ir kārtībā.

Abi negadījumā ierautie spēkrati turpināt ceļu vairs nevarēja, tādēļ risināt situāciju pieaicināti policisti. Ātrāk notikuma vietu gan sasniedza “Rīgas satiksmes” avārijas dienests, jo šķērsām stāvošie, sasistie auto pamatīgi kavēja sabiedriskā transporta kustību.

Negadījuma mehānisms ir gluži vienkāršs un maz ar ko atšķiras no citiem incidentiem šajā, nu jau bēdīgi slavenajā, vietā. Viens brauca pa galveno, otrs, veicot kreiso pagriezienu, šķērsli nepamanīja un izbrauca priekšā. Rezultāts – tūkstošiem eiro lieli zaudējumi un izjaukti dienas plāni. Labi, ka traumas nav smagas – “Renault” vadītājam saskrāpēta roka.

“Es braucu taisni pa Dzelzavas ielu, bet viņš gribēja nogriezties un beigās iebrauca manā mašīnā. [Bet viņam tobrīd tas sarkanais krusts vēl nebija iededzies, un viņš droši vien centās ātri izsprukt? – red.] Varētu būt, man dega luksoforā zaļā gaisma. Viņš piekrīt manai versijai, ir arī liecinieks. Viņš [vadītājs] pats atzinās, ka nesaprata, kā tas notika. [Jūsuprāt, kāpēc tik bieži šeit notiek avārijas? – red.] Neuzmanība, visticamāk, ar to arī pietiek,” stāsta ”Renault” automašīnas vadītājs.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) transports Ilūkstes ielā ilgi neuzkavējās un, pārbaudot iesaistītos, no notikuma vietas nesteidzīgi aizbrauca bez pacientiem. ”Volkswagen” vadītājs savu vainu notikušajā nenoliedz un šķietami par sasistajiem dzelžiem īpaši nesatraucās, jo par remonta izdevumiem ”Renault” parūpēsies civiltiesiskas atbildības apdrošināšana, taču ”Volkswagen” saremontēs uz KASKO polises rēķina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm