tv3.lv

Sniegotajā otrdienā Latvijā bijis daudz avāriju un par agresīvu braukšanu aizturēto

Otrdien, kad sniegs apgrūtināja braukšanas apstākļus lielākajā daļā Latvijas, valstī reģistrēts lielāks skaits avāriju nekā vidēji ikdienā, autovadītājiem biežāk piemēroti sodi par agresīvu braukšanu, bet mazāk – par ātruma pārsniegšanu.

2021. gada 13. janvārī 10:08

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policija, vakar Latvijā reģistrēti 184 ceļu satiksmes negadījumi, tostarp 111 – galvaspilsētas apkārtnē. Šāds avāriju skaits ir lielāks nekā vidēji ikdienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrdien kādā ceļu satiksmes negadījumā Latgalē gāja bojā gājējs. Savukārt vēl 13 cilvēki avārijās guva dažādas traumas, tostarp septiņi – Rīgā un tās apkārtnē, četri – Zemgalē, bet pa vienam – Kurzemē un Latgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēts 71 protokols, kas ir mazāk nekā vidēji ikdienā. Rīgas reģionā par ātruma pārsniegšanu sodīti 26 autovadītāji, Latgalē – 15, Zemgalē – 13, Kurzemē – 12, bet Vidzemē – tikai pieci autovadītāji.

Savukārt par agresīvu braukšanu policija sodījusi 16 autovadītājus, septiņus no tiem – Vidzemē, piecus – Rīgas reģionā, bet pa diviem – Kurzemē un Zemgalē. Šāds sodīto skaits par agresīvu braukšanu ir krietni lielāks nekā vidēji ikdienā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi piecus autovadītājus: pa diviem – Zemgalē un Latgalē, bet vienu – Rīgas reģionā.

Kopumā policija vakar noformējusi 300 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm