tv3.lv

Šoferis apskādē ceļmalā stāvošus auto

Autovadītājs uz Biķernieku ielas izraisījis satiksmes negadījumu, apskādējot ielas malā stāvošās automašīnas. Sākotnēji, ietriecoties “Ford” markas auto sānos un pēc tam pastumjot uz priekšu dažus metrus “Mitsubishi” automašīnu.

“Ford” markas vadītājs vēl nav pamanījis, ka viņa auto ir apskādēts, taču “Mitsubishi” saimniece jau ir atsteigusies pie sava transportlīdzekļa, lai noskaidrotu situāciju. Kopš mājas pagalmā vairs nav atļauts turēt auto, viņa spiesta to novietot ielas malā.

“Mitsubishi” automašīnas saimniece Inga stāsta, ka pa sava mājokļa logu ieraudzīja, ka viņas spēkratam viens cits auto atrodas bīstami tuvu, tāpēc nonāca lejā. Mašīnas šoferis daudz neko neskaidroja, vien atzina vainu un informēja, ka izsaucis policiju.

Sākotnēji “Citroen” autovadītājs par notikušo komentārus nesniedza. Pēc tam jau atzina, ka ir vainīgs, bet ne neuzmanības dēļ. Mašīnai notikušas tehniskas ķibeles. Tā esot it kā pacēlusies nedaudz uz augšu un tālāk, iespējams, vainīgs stūres mehānisms, jo mašīna pati strauji griezusi uz labo malu.

Apskādēja stāvošos auto

“Es braucu no turienes, kaut kur tur mani uzsvieda gaisā, pēc tam sekoja sitiens.”

Citu izskaidrojumu avārijas izraisītājam par satiksmes negadījumu nav. Tālāk jau jautājumi jārisina ar policiju un apdrošinātājiem.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm