tv3.lv

Šoferis centās apbraukt sastrēgumu, bet neuzmanības dēļ izraisīja avāriju

Uz Siguldas šosejas šodien rīta pusē notikusi sadursme starp divām automašīnām. Situācijā pie vainas neuzmanība, proti, uz ceļa bija izveidojies sastrēgums virzienā uz Rīgas pusi un kāds autovadītājs izlēma iebraukt sānu ceļā, apgriezties un mainīt virzienu, lai sastrēgumu apbrauktu pa Lorupes gravas ceļu. Taču, izgriežoties atpakaļ uz lielceļa, šoferis nepamanīja autobraucēju, kura virzījās no Rīgas puses, un tādējādi nogrieza viņai ceļu, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Autobraucējs ar lielu šofera stāžu atzīst savu vainu un saka, ka katram var gadīties kļūdīties. Ojāru TV3 sastop ceļa malā jau pie cita auto, jo viņa vadītais “Volvo” jau nogādāts autokapsētā: “Griezu pa kreisi un nepalaidu “Ford”.”

Otras automašīnas vadītāju uz vietas nesatiekam, jo viņa nogādāta slimnīcā. Uz vietas ir cietušās vīrs, kurš neliedz komentāru par notikušo: “Sieva brauca no Rīgas puses pa šoseju, un “Volvo” izdomāja apbraukt sastrēgumu un mēģināja izbraukt uz šosejas.”

Vīrietis par dzelžiem nesatraucas. Lielākās raizes ir par to, ka sievai brauciens uz darbu beidzies slimnīcā. Šobrīd tiek veikts rentgens un pārbaudes, tāpēc neko precīzāk pateikt nevar. Kundzei nesen tika veikta dārga ceļa operācija, pēc kā kāja vēl līdz galam nefunkcionēja kā vajag, un šis trieciens noteikti veselībai nenāks par labu.

Veido kriminālās ziņas un apskatus par noziegumiem. Piemīt izmeklētājas talants, lai atšķetinātu pat visdrūmākās situācijas un atpoguļotu tās skatītājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm