tv3.lv

Šoferis dzērumā bez tiesībām driftē Purvciema ielās ar “BMW”, kam nokritis izpūtējs

2021. gada 19. maijā 21:40

Kāds “BMW” šoferis, vizinoties pa naksnīgajām galvaspilsētas ielām, acīmredzot neskatījās atpakaļskata spogulī un pēc diezgan īsa izbrauciena izpelnījās kādas policijas ekipāžas uzmanību, jo dzērumā driftēja ar spēkratam nokritušu izpūtēju, vēsta “Degpunktā”.

Ap vieniem naktī viena no galvaspilsētas policijas ekipāžām Purvciemā pamanījusi kādu pārdesmit gadus vecu “BMW”, kura stūrētājs no visas sirds kultivējis apkārtējo uzskatus par šādu auto pilotiem. Iedegoties zaļajam luksofora signālam, šoferis aizspolējis no krustojuma, savu “šovu” pavadot ar dzirkstelēm, kas nāca no pusnokritušā izpūtēja, kas vilkās pa asfaltu.

Transportlīdzeklis Andromedas gatvē tika panākts, un tālāk jau tika noskaidrots, ka transportlīdzekli vada 30 gadus vecs vīrietis.

Ielūkojoties policijas datubāzēs, atklājies, ka vīrietim par kādiem iepriekš veiktiem varoņdarbiem satiksmē jau atņemtas tiesības, turklāt viņam piemērots visai iespaidīgs – sešu gadu – liegums sēsties pie stūres.

“Es no astoņpadsmit visu laiku esmu turēts un turēts. Skaidrā, dzēris, skaidrā, dzēris,” teicis šoferis.

Tā kā inspektoriem radās pamatotas aizdomas, ka arī šī varētu būt tā reize, kad vīrietis pirms auto vadīšanas iedzēris, uz notikuma vietu izsaukta ceļu policijas patruļa, kas veikusi alkohola testu. Kā izrādās, pieredzes bagātais pārkāpējs šajā reizē naksnīgajās pilsētas ielās bija devies vairāk nekā 2,5 promiļu reibumā. Tādējādi arī par šo braucienu gaidāmi tiesu darbi un var draudēt pat reāla brīvības atņemšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm