Šoferis izgāž žogu un aizbēg no notikuma vietas

2022. gada 28. novembrī 21:07

Frīdriha Candera ielas iedzīvotāji, Šampēterī, vairākkārt ieguldījuši līdzekļus, lai atjaunotu savas mājas žogu. Dēļus regulāri taranē neuzmanīgi automašīnu vadītāji, kas aizbēg no notikuma vietas un nepalīdz mājiniekiem ar remontdarbiem vai to izmaksām. Šoreiz žoga īpašniekiem izdevies fiksēt pārkāpēju video ierakstā.

Pirms pāris dienām kāds automašīnas vadītājs centās nogriezties pa kreisi Volguntes un Candera ielas krustojumā. Slidenais ceļš un nepareizi izvēlētais ātrums manevru padarīja visai sarežģītu. Nespēdams novaldīt stūri, transportlīdzekļa vadītājs izgāza kādas mājas koka žogu, bet tā vietā, lai apturētu automašīnu un izsauktu policiju, šoferis piespieda gāzes pedāli un pazuda.

Negadījums fiksēts plkst. 18.00 vakarā. Mājas iedzīvotājas dzirdēja troksni un visai ātri noprata, kas atgadījies. Neesot pirmā reize.

Pēdējo pāris gadu laikā mājas žogs esot izgāzts vismaz trīs reizes. Tiesa, neviens no vaininiekiem nav uzņēmies atbildību par savu kļūdu. Visi kā viens aizbēguši no notikuma vietas, atstājot mājiniekus pašus sakopt šmuci.

Ņemot vērā faktu, ka šogad būvmateriālu cenas kāpušas, vietējie apsver domu vairs neieguldīt līdzekļus remontdarbos. Nevar jau zināt, vai jaunajā žogā arī kāds neietrieksies.

Video novērošanas kameru ierakstos redzams, ka pelēkās krāsas automašīnas marka, visticamāk, ir “Volkswagen”. Iesniegums nodots arī policijai, kas pēta materiālus, lai noskaidrotu transportlīdzekļa īpašnieku un sauktu viņu pie atbildības. Tiesa, mājas iemītnieces nemaz nevēlējās doties pie likumsargiem. Sievietes saka – ja vaininieks viņas apciemos labprātīgi un piedāvās palīdzēt ar remontdarbiem, izmeklēšanu varētu arī atsaukt.

Tikmēr Candera ielas iedzīvotāji cer, ka atbildīgās iestādes apsvērs iespēju uzlabot satiksmes organizāciju krustojumā, kas tik daudziem vietējiem šķiet nejēdzīgs un bīstams.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm