Šoferis izglābjas no drošas nāves, kad viņa spēkratu saplacinājis kravas auto

Kādam vīrietim izdevies paglābties no drošas nāves, kad viņa vieglajai automašīnai virsū uzgāzusies desmitiem tonnu smaga “fūre”.

Dzimis laimes krekliņā – tā var teikt par šoferi, kurš trešdienas vakarā brīnumainā veidā paglābās no drošas nāves, kad viņa vadītajai vieglajai automašīnai aplī pie Rīgas hidroelektrostacijas uzgāzās kāda Polijas pilsoņa nenovaldīta “fūre”.

Negadījuma vietā bija ieradušies kādas transporta kompānijas pārstāvji, kas novērtēja situāciju un veica fotofiksāciju. Tuvākajās dienās bezalkoholisko pudeļu krava, visticamāk, ar rokām tiks pārkrauta citā transportā, un tikai pēc tam ieradīsies smagā tehnika, kas pacels fūri uz riteņiem. Tad arī būs skaidrāk redzams, kur un kā saplacinātā auto salonā spēja ielocīties vadītājs, glābjot savu dzīvību.

Šobrīd “Škodas” īpašnieks, protams, par spēkrata materiālo vērtību var domāt tikai lūžņu cenu kategorijās, bet, iespējams, salonā palikušas kādas mantas, kas ir vērtīgākas. Abas automašīnas visus diennakti uzrauga policijas ekipāža, lai nepieļautu zādzību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm