tv3.lv

Šoferis Jūrmalā nogriežas no nepareizās joslas un izraisa avāriju

Vēl kāds krustojums sagādājis galvassāpes autovadītājiem, šoreiz gan Jūrmalā, Pumpuros. Vakar, braucot pa vienvirziena ielu, kāds šoferis nogriezās pa kreisi no nepareizās joslas un izraisīja avārijas situāciju, vēsta “Degpunktā”.

Par to, cik liela daļa autovadītāju, braucot pa Dubultu prospektu Jūrmalā, ievēro ātrumu 50 kilometrus stundā, vēl varētu diskutēt, bet tas, ka šajā un arī blakus esošajā vienvirziena ielā, Strēlnieku prospektā, avārijas notiek visai bieži, gan ir fakts. Vakar Pumpuros, Dubultu prospekta un Kronvalda ielas krustojumā, negadījumā iekļuva “BMW” un “VW” spēkrati.

Visi iesaistītie palika sveiki un veseli, bet rajonā kņadu uz brīdi sacēla.

Blakus negadījuma vietai dzīvojošā apstiprina, ka bijis šausmīgs troksnis.

Līna Bagdone
Valsts policijas pārstāve

“Pēc policijas rīcībā esošās sākotnējās informācijas, kāds automašīnas “Volkswagen” vadītājs veica kreisā pagrieziena manevru no labās joslas vietā, kur tas būtu jāveic no kreisās joslas, kā rezultātā “BMW” markas spēkrata vadītājs, kurš pārvietojās pa kreiso braukšanas joslu, izvairoties no sadursmes, uzbrauca šķērslim – ielu apgaismes stabam.”

Blakus krustojumā pirms diviem gadiem notika smaga sadursme, pēc kuras viens no spēkratiem uztriecās elektrības skapim un aizdegās. Liesmas pārmetās uz blakus esošo māju. Vietējie atceras vairākus nopietnus negadījumus savu īpašumu tuvumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm