tv3.lv

“Spļaudijās, dzēra alkoholu mašīnā.” Āgenskalnā iedzīvotāji mēģina aizturēt agresīvu dzērājšoferi

Nekautrējoties lietojis alkoholiskos dzērienus automašīna un izrādījis agesiju. Tā stāsta vīrietis par kādu “Nissan” šoferi, kuru viņš mēģinājis atturēt no braukšanas reibumā. Diemžēl pat stāšanās braucoša spēkratā priekšā šoferi neatturēja un viņš ceļu ārā no iekšpagalmiem mēroja izbraucot caur apzaļojumiem.

Ainis stāsta, ka pirmdienas vakarā ap plkst. 21.00 kopā ar draugu Āgneskalnā, Bāriņu ielā pamanīja vīrieti, kurš bijis manāmi iereibis, bet neskatoties uz savu kondīciju, sēdies pie automašīnas stūres un uzsācis braukšanu. Aizrādījumus par pārkāpumu šoferis nav uzklausījis un atteikties no sava izbrauciena negrasījies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man uz muguras bija Ukrainas karogs. Nākot tur viņš sacīja, ka “jums, ukraiņiem viss būs slikti”. Cilvēks sev raksturīgās kultūras iezīmēs nospļāvās. Mēs ar draugu sapratām, ka ir jārīkojas. Mēs kā valststiski atbildīgi cilvēki saprotam to, ka nedrīkstam pieļaut to, ka šis cilvēks brauc. Es gāju klāt, gribēju raut ārā no mašīnas un apturēt braukšanu. Viņš aizcirta durvis ciet un brauca prom. Mans draugs uzreiz ņēma telefonu un zvanīja 112, lai informētu. Mums paveicās, ka vienā brīdī viņš deva atpakaļgaitā un tur bija mašīna – viņš netika ārā. Es stājos autiņam priekšā ar savu ķermeni un cerēju, ka viņš nebrauks,” par notikušo saka Ainis, piebilstot, ka liecinieki ziņojuši policijai par agresīvi noskaņotajiem cilvēkiem.

“Spļaudijās, dzēra alkoholu mašīnā un tajā naidā dzēruma pakāpē viņi tiešām var ļoti apdraudēt sabiedrību. Man pašam interesanti, kur viņi beigās palika. Vai mūsu policija tiešām ir tik bezspēcīga, ka nevar atrast un noķert, jo mēs momentā ziņojām.”

Sazinoties  ar likumsargiem, “Degpunktā” noskaidroja, ka spēkratu nav izdevies aizturēt. Tomēr viss nav zaudēts. Ainis var rakstīt iesniegumu policijā un nodot uzfilmēto materiālu likumsargiem. Ja alkohola reibumu vairs neizdosies pierādīt, tad pārkāpumu, ko “Nissan” veicis braucot pa zaļo zonu un apraudot gājējus, noliegt nevar.

Vīrietis publicēja uzfilmēto arī sociālajos tīklos, ar domu informāciju nodot policijai. Šādiem ierakstiem noteikti ir nepieciešams pievienot arī Valsts policijas mikroblogošanas vietnes kontu, lai tas tiktu pamanīts un nodots attiecīgajai struktūrvienībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm