tv3.lv

Spraiga pakaļdzīšanās Rīgā: autovadītājs aptuveni divu promiļu reibumā mūk no policistiem

Svētdienas pievakarē kāds Pļavnieku iedzīvotājs, no sava augštāva loga vērojot neskaitāmos policijas automobiļus un neredzēto rosību kādā Dzelzavas ielas iekšpagalmā, neviļus paredzējis nākotni.

Kā izrādās, visu šo jandāliņu bija sarīkojis kāda “Volkswagen Touran” stūrētājs, ar kuru policisti saskatījušies tikai brīdi iepriekš, kad tas Grīziņkalna apkaimē veicis pāris aizdomīgus manevrus. Turpinot vērot auto stūrētāja veikumu un ielūkojoties policijas datubāzēs, esot atklājies, ka šim spēkratam jau labu laiku aizliegts piedalīties ceļu satiksmē.

Automobiļa vadītājs attīstīja visai iespaidīgu ātrumu pilsētas ielām un centies atrauties no policistiem, šķērsojot neskaitāmus krustojumus pie sarkanā, traucies Purvciema virzienā.

Lai arī bēgošā auto stūrētājs no sava auto izspieda visu, uz ko tas spējīgs, un brīžiem bēglis kļuvis par mazu, knapi saskatāmu punktiņu pie horizonta, policistiem tomēr izdevies noturēties līdzi. Automobilis nogriezies Dzelzavas ielas iekšpagalmu ieliņās, kur apmetis vēl pāris lokus un tad negaidīti nokļuvis lamatās.

Pārkāpējs noguldīts zemē un saslēgts roku dzelžos, bet vēl acumirkli vēlāk notikuma vietā ieradušās vēl četras policijas ekipāžas. Tā kā radušās pamatotas aizdomas, ka vīrietis ir reibumā, likumsargi pēc ceļu policijas lūguma aizturēto nogādājuši ekspertīžu centrā, kur atklājies, ka šofera acis aizmiglojušas aptuveni divas promiles alkohola. Kāds sods pienākas šim šoferim, lems tiesa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm